Przemyska Jesień Muzyczna to festiwal muzyki klasycznej, jeden z najważniejszych na Podkarpaciu organizowany nieprzerwanie od 35 lat przez Towarzystwo Muzyczne w Przemyślu.

Zapraszam gorąco Dyrekcję, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów do udziału w tegorocznych koncertach pod tajemniczym tytułem METAMORFOZY. Czeka nas wiele wspaniałych wrażeń w objęciach muzyki kameralnej. W programie wielkie dzieła i znakomici wykonawcy, światowego formatu.

W sposób szczególny zapraszam dzieci i młodzież, ponieważ udział w koncertach na żywo jest najwspanialszym uzupełnieniem edukacji w szkole muzycznej.

Wśród wykonawców koncertów festiwalowych nie zabraknie, jak każdego roku, udziału Nauczycieli i Uczniów reprezentujących naszą szkołę w tym znaczącym wydarzeniu muzycznym w Przemyślu.

Dzieci i młodzież WSTĘP WOLNY

Do zobaczenia na koncertach!

Magdalena Betleja

Prezes Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu