Kolejny Koncert kolędowy w wykonaniu uczniów naszej szkoły za nami. Efekt wielomiesięcznych przygotowań przerósł najśmielsze oczekiwania zarówno samych, młodych artystów jak i licznie zgromadzonej publiczności.

Szczególne słowa uznania, gratulacje i podziękowania należą się Panu Łukaszowi Magdziakowi, pomysłodawcy koncertu i autorowi aranżacji wszystkich zaprezentowanych kolęd i pastorałek. Dziękuję wszystkim młodym artystom oraz biorącym w koncercie udział pedagogom z Panią Joanną Gibałą-Szelążek na czele, która przygotowała do występu chór.

Był to dla wszystkich, zarówno artystów jak i publiczności, niezapomniany wieczór.

Po raz kolejny pokazaliśmy jak wielki potencjał drzemie w naszej utalentowanej młodzieży oraz jak efektywnie i z wielką pasją potrafią z nią pracować nasi nauczyciele.

WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH!!!

Dariusz Baszak
Dyrektor ZPSM

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia - w GALERII.