W dniu 24 stycznia br. uczniowie OSM I st. wraz z opiekunami odwiedzili Dzienny Dom Opieki "Caritas" w Przemyślu.

Dzieci wystąpiły przed liczną publicznością, prezentując repertuar kolędowy solo oraz w zespołach. Przy dźwiękach skrzypiec, altówek, fletów oraz akordeonu publiczność chętnie dołączała się do kolędowania. Dzieci były bardzo przejęte występem, starały się grać na jak najwyższym poziomie. W podziękowaniu otrzymały wielkie brawa, słowa uznania oraz zaproszenie do kolejnych występów.

Udział w tym wydarzeniu wzięli uczniowie: Teresa Hryniszyn, Aleksandra Rabka, Wiktoria Rabka, Aleksandra Kochanowicz, Zuzanna Banasik, Zofia Pichura, Zuzanna Karwowska, Maja Zuzmak, Emilia Dolecka, Jakub Podwyszyński, Mateusz Kuczkowski. Do występu zostali przygotowali przez: panią Małgorzatę Kopańską, panią Bożenę Rybak, panią Renatę Witkowską oraz pana Sławomira Wilka.