W dniach 16.01.2019 r. i 06.02.2019 r. uczniowie OSM I st. klasy skrzypiec mgr Artura Zarębińskiego wystąpili w koncertach przygotowanych dla Państwowego Przedszkola Nr 13 w Przemyślu oraz dla Przedszkola Samorządowego w Nehrybce. Pierwszy z koncertów zatytułowany był: ,,Hej, kolęda, kolęda” a drugi: ,,Razem gramy i śpiewamy”.

Młodzi skrzypkowie wykonali utwory dostosowane w odbiorze do grupy wiekowej słuchaczy, o zróżnicowanej formie i stylistyce, będące perłami muzyki klasycznej od baroku do współczesności. Mali słuchacze wykazali duże zainteresowanie zaprezentowanym repertuarem, nagradzając wykonawców głośnym aplauzem i brawami. Spotkania przebiegały w miłej atmosferze wspólnego kolędowania, śpiewania znanych piosenek dla dzieci oraz rozwiązywania quizów muzycznych co bardzo zintegrowało wszystkich uczestników a młodzi violiniści otrzymali zaproszenie na kolejne spotkania.

W koncertach wystąpili: Julia Gil, Gabriela Karpińska, Apolonia Ścibor i Szymon Sudoł. Uczniom akompaniowała Pani mgr Anna Lewosiuk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.