W dniu 20 marca 2019r. odbyły się zawody pływackie. Przemyskie szkoły rywalizowały na pływalni w konkurencji sztafet 6x25m i 6x50m w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w konkurencjach indywidualnych. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych reprezentowały trzy sztafety oraz kilkoro uczniów startujących indywidualnie.

Sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) dziewczęta w składzie: Amelia Dyjak, Aleksandra Kochanowicz, Zofia Slisz, Luiza Świetlicka, Matylda Wilk, Weronika Wojdylak zajęły III miejsce.

Sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) chłopcy w składzie: Mikołaj Bator, Beniamin Czyszkiewicz, Jakub Gazda, Mateusz Mazurek, Hubert Rużyło, Miłosz Wilczyński zajęli V miejsce.

Sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży (6x 50m) dziewczęta składzie: Julia Chudoment ,Karolina Kotkowska, Zofia Makuch, Wiktoria Popielarz, Róża Prochownik, Vanessa Urbańska zajęły IV miejsce.

Starty indywidualne:

Igrzyska Dzieci

Styl motylkowy:

II miejsce - Aleksandra Kochanowicz

Styl grzbietowy:

IV miejsce - Weronika Wojdylak
V miejsce - Mateusz Mazurek

Styl klasyczny:

III miejsce -Luiza Świetlicka
V miejsce - Amelia Dyjak
V miejsce - Jakub Gazda

Styl dowolny:

III miejsce -Zofia Slisz
II miejsce - Beniamin Czyszkiewicz

Igrzyska Młodzieży:

Styl grzbietowy:

IV miejsce -Vanessa Urbańska

Styl klasyczny:

I miejsce - Jędrzej Tarczyński

Gratulacje dla zawodników!!

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w GALERII.