We współpracy z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu, 24 maja w auli Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty oddziału zerówkowego Prywatnego Przedszkola im. Marii Montessori.

W przedsięwzięciu wziął udział kwartet smyczkowy w składzie: Julia Grabowska, Kornelia Wodka, Martyna Perzyło, Aleksandra Wójcicka, który zagrał koncert pt.: ''Muzyczny bukiet kwiatów dla rodziców''. Ponadto wystąpiły solistki Julia Jędruch z kl. 3 i Julia Gołda z kl. 2.

Wymienione uczennice zostały przygotowane i wystąpiły pod przewodnictwem Pani Ewy Wiśniewskiej, a akompaniowała im Pani Anna Lewosiuk. Występ ten był sporym urozmaiceniem typowych dotychczas uroczystości przedszkolnych, co podkreślają organizatorki, a przede wszystkim zaproszeni rodzice.