W XII edycji Konkursu Przyrodniczego Świetlik, organizowanego przez Fundację Akademia IBSE i objętego honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego wzięło udział 17 uczniów z klas czwartych i piątych OSM I stopnia.

Wyróżnienie równoważne zajęciu III miejsca zdobył uczeń klasy 5a – Krzysztof Cichoński.

Przygotowanie uczniów - Elżbieta Rozmus

Wyniki ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego GALILEO organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej:

BIOLOGIA

Laureatami konkursu z Biologii zostali uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej: Antoni Kapłon, Krzysztof Cichoński, Jakub Chachura, Magdalena Laskownicka

Dyplomy wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej: Michał Niżnik, Patryk Eliński, Aleksandra Matysiak, Julia Grabowska, Iga Pawłucka, Zofia Pichura.

PRZYRODA

Dyplomy wyróżnienia otrzymała Zuzanna Marciniec, uczennica klasy 4 szkoły podstawowej

JĘZYK ANGIELSKI

Laureatem konkursu z języka angielskiego został Jakub Gazda, uczeń klasy 6 szkoły podstawowej

Dyplomy wyróżnienia otrzymały: Zofia Slisz i Aleksandra Kochanowicz z klasy 6 szkoły podstawowej oraz Martyna Bakun, uczennica klasy 8 szkoły podstawowej (II OSM II st.)

JĘZYK NIEMIECKI

Laureatem konkursu z języka niemieckiego został Szymon Majchrowicz z klasy 5 szkoły podstawowej, a dyplom wyróżnienia otrzymała Gabriela Majchrowicz, uczennica klasy 4 szkoły podstawowej.

Przygotowanie uczniów: Elżbieta Rozmus, Marcin Ostrowski, Tomasz Rokosz

Wszystkim nagrodzonym uczniom i ich nauczycielom gratulujemy!