W dniu 12.06.2019 r. w Parku Lubomirskich w Przemyślu obył się Piknik Charytatywny, zorganizowany w ramach współpracy naszej szkoły z Prywatnym Przedszkolem im. Marii Montessori oraz Fundacją "jerzyk". Piknik był objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla oraz rektora Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

Patronat medialny sprawowali: Telewizja Toya, oraz Życie Podkarpackie.

Uczennice w składzie Julia Grabowska, Aleksandra Wójcicka, Kornelia Wodka wystąpiły pod przewodnictwem pani Ewy Wiśniewskiej, przygotowując utwory, które spotkały się z wielką aprobatą zaproszonych gości oraz przedszkolaków. Wszystkie zebrane środki zostały przekazane dla potrzebujących dzieci: Oli - podopiecznej fundacji "Złotowianka" oraz Kuby - uczęszczającego do wyżej wymienionej placówki.