W dniu 13.06.2019 uczniowie klasy skrzypiec OSM i PSM I stopnia, mgr Artura Zarębińskiego zaprezentowali się w kolejnym koncercie - ''Kolorowe nutki'' dedykowanym dzieciom z Państwowego Przedszkola Nr 13 w Przemyślu. Koncert miał charakter edukacyjny, repertuar był dostosowany do grupy wiekowej odbiorców.

Tym razem młodzi wioliniści nie ograniczyli go tylko do znanych dzieciom piosenek, lecz zapoznali je również z dłuższymi formami cyklicznymi takimi jak sonata, czy koncert. Mali słuchacze z dużą uwagą wysłuchali prezentowanych utworów.

W drugiej części koncertu, przedszkolakom bardzo podobał się quiz polegający na rozpoznawaniu znanych im piosenek. Na zakończenie spotkania z muzyką, przedstawicielka grupy przedszkolnej złożyła na ręce opiekuna młodych muzyków, pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.