W dniach 23-26 stycznia 2020 roku miał miejsce Małopolski Festiwal Saksofonowy w Gorlicach, była to trzecia edycja największej w Małopolsce imprezy poświęconej saksofonistom i muzyce saksofonowej.

W ramach festiwalu odbył się konkurs – III Konfrontacje Młodych Saksofonistów. W konkursie dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy w poszczególnych kategoriach otrzymali wyróżnienia:

Laura Hrycewicz, Martyna Glesman, Magdalena Laskownicka a także Arkadiusz Trysła.

Podczas prezentacji konkursowych na fortepianie akompaniował Pan Sebastian Bernatowicz. Uczniowie otrzymali drobne upominki, a także zostali nagrodzeni lekcjami indywidualnymi na warsztatach. Zajęcia prowadzili znakomici wykładowcy z różnych ośrodków akademickich:

prof. Pawł Gusnar, ad. dr Magdalena Jakubska-Szymiec, dr Łukasza Nędza, dr Alicja Wołyńczyk-Raniszewska

Wszystkich uczniów do konkursu przygotował Pan Jacek Szott

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !