Uczennice zorganizowały szkolną zbiórkę na rzecz zwierząt w schronisku w Orzechowcach. Julka, Milena i Ula i zebrały ponad 700 zł (!!!) Dziewczyny bardzo solidnie przygotowały się do zbiórki, wykonały zakładki, przypinki i zakupiły słodycze, aby zebrać jak najwięcej środków. Zebrana kwota zasługuje na wielkie uznanie i szacunek dla młodych społeczniczek. Dziękujemy Wam bardzo!

Taką wiadomość otrzymaliśmy od "Orzeszków":
Pragniemy serdecznie podziękować klasie czwartej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu za zorganizowanie zbiórki na rzecz Schroniska w Orzechowcach. Dzięki tej inicjatywie mogliśmy opłacić zamówione środki przeciwpasożytnicze dla wszystkich kotów ze Schroniska. Zbiórkę koordynowały Ula Paśko, Milena Walczak, Julia Uziembło oraz wychowawczyni Pani Beata Rudnicka.
To ogromne wsparcie, bo jednorazowe odpchlenie i odrobaczenie psów i kotów to wydatek ok. 5 tys. zł, a profilaktykę trzeba przeprowadzić regularnie, kilka razy w roku. Zebrane przez Was środki bardzo nam pomogły! Dziękujemy Wam serdecznie".