Na podstawie obowiązujących w szkole Procedur organizacji pracy szkoły i zachowania szczególnych środków ostrożności w celu uniknięcia zarażenia wirusem SARS COV-2 oraz ograniczenia liczebności uczniów korzystający ze świetlicy szkolnej pierwszeństwo przyjęcia do świetlicy mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, nauczycieli i innych pracowników realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Przyjęcie ucznia do świetlicy odbywać się będzie na podstawie informacji zawartych w Karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej oraz kryteriów określonych w ww. Procedurach.

Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej należy przesłać na adres sekretariatu szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 1 września br.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA do świetlicy szkolnej - do pobrania