Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września o godzinie 9.30 dla uczniów OSM I st. i OSM II st., natomiast o godz. 17.00 dla uczniów PSM I st. i PSM II st.

O godz. 8.00 w Bazylice Archikatedralnej zostanie odprawiona msza święta.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną na spotkanie z dyrekcją szkoły zapraszamy wyłącznie uczniów klas pierwszych i ich Rodziców, natomiast uczniów pozostałych klas na spotkanie z wychowawcami i nauczycielami instrumentów.

Uroczystości odbędą się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności w celu uniknięcia zarażenia wirusem SARS-CoV2 oraz obowiązujących w szkole procedur z tym związanych.

W uroczystości mogą wziąć udział uczniowie klas pierwszych tylko z jednym z Rodziców lub Opiekunów. Natomiast spotkania wychowawców i nauczycieli instrumentów z uczniami pozostałych klas odbędą się bez udziału Rodziców lub Opiekunów.