Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Już od przyszłego tygodnia, od poniedziałku 30 listopada, zajęcia realizowane w sposób zdalny mogą być prowadzone przede wszystkim z wykorzystaniem aplikacji MS Teams będącej częścią pakietu Microsoft 365.

W związku z tym przekazujemy materiały szkoleniowe dotyczące korzystania i obsługi MS Teams. Wszystkie te materiały są darmowe i ogólnodostępne w serwisie YouTube.

Darmowe szkolenie  – 25 listopada (środa) godz. 20.00

MS Teams dla Rodziców

Dla tych z Państwa, którzy z różnych przyczyn nie mogą w powyższym terminie obejrzeć szkolenia poniżej link do innych filmów instruktażowych z obsługi MS Teams. Zachęcamy do skorzystania z serwisu YouTube, w którym zostało opublikowanych wiele różnych materiałów filmowych na ten temat.

Film nr 1

Film nr 2

Do Państwa dyspozycji pozostanie także jeden z administratorów, Pan Marcin Ostrowski, który pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. służyć będzie Państwu i uczniom pomocą w problematycznych sytuacjach.