W listopadzie bieżącego roku odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej . Uczniowie naszej szkoły, mimo trudniejszych warunków pracy, chętnie wzięli w nim udział, zdobywając wysokie lokaty oraz dyplomy uznania. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli polonistów oraz współpracy z rodzicami udało się sprawnie przeprowadzić zdalną formę konkursu.

Tytuły laureata przypadły Szymonowi Majchrowiczowi z klasy I a OSM II st. oraz Milenie Walczak z klasy 5 a OSM I st. Natomiast wyróżnienie zdobyła Zuzanna Bachusz z klasy 4 b OSM I st. Serdecznie gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Paniom polonistkom pani Beacie Rudnickiej i pani Elżbiecie Świta -Łanicy.