Z satysfakcją informujemy o sukcesach ucznia naszej szkoły Maćka Doparta na konkursach rangi międzynarodowej.

Mimo zdalnego nauczania Maciek nadal świetnie sobie radzi w konkursach online zdobywając następne laury. Na przestrzeni miesiąca grudnia ub.r. odbył się cykl Międzynarodowych Konkursów Sztuki Muzycznej: PRAGA STARS 2020 w Pradze i VIENNA STARS w Wiedniu i w swej kategorii Maciek dwukrotnie zdobył Grand Prix w obu tych konkursach. Otrzymanie tak wysokich not w/w konkursach umożliwiło naszemu młodemu trębaczowi udział w finałowym Międzynarodowym Konkursie Sztuki Muzycznej-GRAND EUROFEST 2020, który również pomyślnie zakończył się dla Macka zdobywając I miejsce.

Ponadto jury w uznaniu przyznało Maćkowi ,,złoty medal’’ za wysoki kunszt wykonawczy a nauczyciele zostali uhonorowani uznaniowymi dyplomami: Pan Franciszek Lotycz za bardzo dobre przygotowanie ucznia a Pan Wojciech Majchrowicz za profesjonalny akompaniament.

Serdecznie gratulujemy uczniowi oraz nauczycielom - jednocześnie życzymy dalszych sukcesów!