Kontrast
Czcionka

Miło nam poinformować o sukcesie naszego ucznia z sekcji instrumentów dętych na I Międzynarodowym Konkursie - Festiwalu Muzycznym Online ,,Copenhagen Stars 2021’’ w stolicy Danii.
Konkurs był organizowany po raz pierwszy i zgromadził uczestników z 24 krajów świata. W gronie uczniów reprezentujących naszą szkołę, znalazł się Patryk Łopatiak z klasy trąbki Pana Franciszka Lotycza.

Międzynarodowa komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Danii, Włoch i Litwy bardzo wysoko oceniła prezentację naszego młodego trębacza przyznając mu I miejsce oraz certyfikat uznania.

Patrykowi przy fortepianie towarzyszył Pan Wojciech Majchrowicz.

Warto nadmienić, że oprócz tak cennego dyplomu dla solisty, Jury postanowiło również nagrodzić nauczycieli dyplomami za bardzo dobre przygotowanie ucznia do konkursu oraz profesjonalny, wyróżniający się akompaniament.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.