Czcionka

Organizatorem konkursu FANFARES LVIV 2021 była Dziecięca Szkoła Artystyczna nr 5 we Lwowie przy wsparciu Wydziału Kultury oraz Wydziału Rozwoju Lwowskiej Rady Miejskiej.

II edycja Międzynarodowego konkursu odbyła się online, a swoim zasięgiem objęła solistów i zespoły z całego świata. Jury oceniało wykonawców w kategoriach: instrumenty dęte drewniane i blaszane, perkusyjne, zespoły dęte, orkiestry dęte, oraz big bandy.

W ramach konkursu odbyły się webinary, kursy mistrzowskie prowadzone przez członków międzynarodowego jury konkursu.

Nasi laureaci konkursu:

I miejsce / kategoria II / dęte drewniane - Iwo Chwalisz
Najwyższa punktacja w saksofonach w kategorii II oraz czwarta punktacja w instrumentach dętych drewnianych 24.12 pkt.
Akompaniament: Pola Chwalisz
Przygotowanie do konkursu: mgr Jacek Szott oraz mgr Paweł Walciszewski

I miejsce / kategoria IV / dęte drewniane – Laura Hrycewicz
Bardzo wysoka punktacja 24.75
Akompaniament: mgr Sebastian Bernatowicz
Klasa saksofonu: mgr Jacek Szott

Wszystkim nagrodzonym solistom i pedagogom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.