Czcionka

Informujemy, że ze względu na prowadzone w szkole remonty uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w dniu 1 września odbędzie się w zmienionej, innej niż w ubiegłych latach, formule.

Na godzinę 9.30 do Sali Lustrzanej zapraszamy tylko uczniów klas I Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. oraz maturzystów, czyli klasę VI Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st.

Wszystkich pozostałych uczniów szkół dziennych zapraszamy na spotkanie ze swoimi wychowawcami oraz nauczycielami instrumentów w przydzielonych salach.

Natomiast na godzinę 17.00 do Sali Lustrzanej zapraszamy tylko uczniów klas I Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w cyklu 6-letnim oraz 4-letnim. Wszystkich pozostałych uczniów zapraszamy na spotkanie z opiekunami poszczególnych klas i nauczycielami instrumentów w przydzielonych salach.

Przydział sal:

Rozpoczęcie o godz. 9.30 - do pobrania

Rozpoczęcie o godz. 17.00 - do pobrania

Informacje o przydziale sal nauczycieli instrumentów zostaną zamieszczone przy wejściu do każdego z budynków. Budynek zastępczy oznaczony jest numerem 13.

Ze względu na prowadzony remont prosimy o korzystanie tylko z dolnego parkingu. Parking przy budynku nr 3 jest wyłączony z użytkowania do odwołania.