Dyrekcja ZPSM im. A Malawskiego ,Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców oraz Zarząd Stowarzyszenia SYMFONIA składają serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w zbiórce makulatury, elektrośmieci oraz baterii co zaowocowało zdobyciem przez naszą Szkołę I miejsca w AKCJI - HAPPENINGU „Zamieniamy makulaturę, szkło, plastik, elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci”.

Szczególne dziękujemy osobom zaangażowanym w pakowanie i wywóz na Rynek Miasta zgromadzonej makulatury i elektrośmieci i baterii.

Uczniowie: Martyna Glesman, Kamila Kein, Sebastian Pawlik, Kacper Bator, Krzysztof Polnik

Nauczyciele: Bernadeta Bednarska, Jacek Szott, Jacek Łaskarzewski ,Franciszek Lotycz , Łukasz Magdziak.

Pracownicy: Jan Bury, Piotr Solak

Rodzice: Anita Bator, Janusz Bator, Krzysztof Chudoment, Grzegorz Hałyk, Dariusz Bukojemski, Piotr Polnik

Wspólne działania zostały uwieńczone sukcesem już drugi raz. Nagrodą za zdobycie I miejsca oprócz słodyczy i owoców jest kwota 2500 zł.

Pieniądze z nagrody zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.