Kontrast
Czcionka

Rok szkolny 2019/2020

Tytuł Wicemistrza Ortografii otrzymała Emilia Szelążek z klasy 6b OSM I stopnia w 17 edycji corocznego konkursu ortograficznego, organizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna – Przemyskie Dyktando.
(D. Pansewicz)

Wyniki 32 edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus.
Oto Laureaci konkursu (na 100 punktów możliwych do zdobycia):

Klasa 4 OSM I stopnia:
Mikołaj Rakicki - laureat III stopnia - 88 pkt.
Wojciech Olchowy - Ilasz - laureat IV stopnia - 84 pkt.
Kinga Podwyszyńska - laureatka V stopnia - 80 pkt.

Klasa 5 OSM I stopnia:
Wojciech Gazda - laureat II stopnia - 92 pkt.

Klasy 6 OSM I stopnia:
Jakub Chachura - laureat I stopnia - 96 pkt.
Tomasz Drozd - laureat III stopnia - 88 pkt.
Karol Ibowicz - laureat III stopnia - 88 pkt.
Antoni Kapłon - laureat V stopnia - 80 pkt.
(K.Skowyra)

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2020
Wyróżnienie otrzymali:
Kinga Podwyszyńska z klasy 4a OSM I st.
Karol Ibowicz z klasy 6a OSM I st.
Tomasz Drozd z klasy 6b OSM I st.
Tymoteusz Kuśmider z klasy V OSM II st.
(K.Skowyra, K.Iwaszkiewicz).

 

Rok szkolny 2018/2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur 2019
Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie, czyli III miejsce w konkursie to:
Szymon Sudoł z klasy 2b
Mikołaj Rakicki z klasy 3a
Rafał Kaczmarski z klasy 3b
Julia Oliwa z klasy 4a
Mikołaj Ryzner z klasy 4a
Weronika Wojdylak z klasy 6a
Marcelina Wawro z klasy I
Tymoteusz Kuśmider z klasy IV
Przygotowanie - Małgorzata Ostrowska, Anna Łoza – Hader, Katarzyna Fejdasz - Bury, Katarzyna Skowyra, Katarzyna Iwaszkiewicz.

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus
Tytuł laureatki otrzymała Marcelina Wawro
Przygotowanie – Katarzyna Iwaszkiewicz.

30 edycja Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus.
Nasi uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki na 100 punktów możliwych do uzyskania w konkursie.
Laureaci konkursu:
Klasy 4 OSM I stopnia:
Julia Oliwa – laureatka I stopnia z wyróżnieniem – 100 pkt.
Maciej Bryzek, Igor Słociak, Wojciech Gazda, Hubert Kędziora – laureaci III stopnia – 88 pkt.
Aurelia Dyjak, Zuzanna Karwowska – laureatki IV stopnia – 84 pkt.
Zuzanna Marciniec – laureatka V stopnia – 80 pkt.
Klasy 5 OSM I stopnia:
Karol Ibowicz – laureat I stopnia – 96 pkt.
Jakub Chachura, Tomasz Drozd – laureaci II stopnia – 92 pkt.
Antoni Kapłon , Szymon Majchrowicz - laureaci III stopnia – 88 pkt.
Kacper Kopański, Beniamin Czyszkiewicz - laureaci IV stopnia – 84 pkt.
Klasy 6 OSM I stopnia:
Olgierd Samburski – laureat I stopnia – 96 pkt.
Konrad Kaczmarski, Hubert Rużyło - laureaci III stopnia – 88 pkt.
Aleksandra Kochanowicz, Gustaw Siepioła – laureaci IV stopnia – 84 pkt.
Teresa Hryniszyn – laureatka V stopnia – 80 pkt.
Klasa II OSM II stopnia:
Marcelina Wawro – laureatka V stopnia – 80 pkt.
Klasa III OSM II stopnia:
Józef Wasilewski - laureat IV stopnia – 84 pkt.
Przygotowanie – Katarzyna Iwaszkiewicz, Katarzyna Skowyra, Bożena Kubiczek.


XII edycja Konkursu Przyrodniczego Świetlik
Wyróżnienie równoważne zajęciu III miejsca zdobył uczeń klasy 5a – Krzysztof Cichoński.
Przygotowanie – Elżbieta Rozmus.

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy GALILEO
Laureatami konkursu z Biologii zostali uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej: Antoni Kapłon, Krzysztof Cichoński, Jakub Chachura, Magdalena Laskownicka
Dyplomy wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej: Michał Niżnik, Patryk Eliński, Aleksandra Matysiak, Julia Grabowska, Iga Pawłucka, Zofia Pichura.
PRZYRODA
Dyplomy wyróżnienia otrzymała Zuzanna Marciniec, uczennica klasy 4 szkoły podstawowej
Nauczyciel – Elżbieta Rozmus
JĘZYK ANGIELSKI
Laureatem konkursu z języka angielskiego został Jakub Gazda, uczeń klasy 6 szkoły podstawowej
Dyplomy wyróżnienia otrzymały: Zofia Slisz i Aleksandra Kochanowicz z klasy 6 szkoły podstawowej oraz Martyna Bakun, uczennica klasy 8 szkoły podstawowej (II OSM II st.)
Nauczyciel – Marcin Ostrowski
JĘZYK NIEMIECKI
Laureatem konkursu z języka niemieckiego został Szymon Majchrowicz z klasy 5 szkoły podstawowej, a dyplom wyróżnienia otrzymała Gabriela Majchrowicz, uczennica klasy 4 szkoły podstawowej.
Nauczyciel – Tomasz Rokosz.

Alicja Mosur z klasy 1a – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego"Kapelusz Pani Wiosny"

Izabela Skubisz z klasy 1a - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym„Wiosenne kwiaty” zorganizowanym przez Szkolę Podstawową nr 82 we Wrocławiu.

XII Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz co jesz?”, zorganizowany w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”
Katarzyna Karpińska, Wiktoria Popielarz i Julia Zwolińska zajęły I miejsce.
Nauczyciel - Elżbieta Pietrusiak.

XII Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy organizowany przez SP nr 17
Drużyna naszej szkoły w składzie Wojtek Olchowy i Michał Lasek zajęła II miejsce.
Indywidualnie Wojtek zajął także II miejsce, a Michał IV.

III Konkurs Recytatorski dla dzieci im. Urszuli Kozłowskiej, organizowany przez Przemyską Bibliotekę Publiczną
Nagrody otrzymali: Julia Soja z klasy 3a i Szymon Sudoł z klasy 2b.
Uczniów do konkursu przygotowała pani Barbara Drwal - Demkiewicz.

W dniu 20 marca 2019r. odbyły się zawody pływackie.
Przemyskie szkoły rywalizowały na pływalni w konkurencji sztafet 6x25m i 6x50m w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w konkurencjach indywidualnych.
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych reprezentowały trzy sztafety oraz kilkoro uczniów startujących indywidualnie.
Sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) dziewczęta w składzie: Amelia Dyjak, Aleksandra Kochanowicz, Zofia Slisz, Luiza Świetlicka, Matylda Wilk, Weronika Wojdylak zajęły III miejsce.
Sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) chłopcy w składzie: Mikołaj Bator, Beniamin Czyszkiewicz, Jakub Gazda, Mateusz Mazurek, Hubert Rużyło, Miłosz Wilczyński zajęli V miejsce.
Sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży (6x 50m) dziewczęta składzie: Julia Chudoment ,Karolina Kotkowska, Zofia Makuch, Wiktoria Popielarz, Róża Prochownik, Vanessa Urbańska zajęły IV miejsce.
Starty indywidualne:
Igrzyska Dzieci
Styl motylkowy:
II miejsce - Aleksandra Kochanowicz
Styl grzbietowy:
IV miejsce - Weronika Wojdylak
V miejsce - Mateusz Mazurek
Styl klasyczny:
III miejsce -Luiza Świetlicka
V miejsce - Amelia Dyjak
V miejsce - Jakub Gazda
Styl dowolny:
III miejsce -Zofia Slisz
II miejsce - Beniamin Czyszkiewicz
Igrzyska Młodzieży:
Styl grzbietowy:
IV miejsce -Vanessa Urbańska
Styl klasyczny:
I miejsce - Jędrzej Tarczyński

Kuratoryjny konkurs z historii
Laureat – Jakub Gazda z klasy 6b OSM I st.
Nauczyciel – Tymoteusz Furgała.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt: ”Magiczne Anioły”
Katarzyna Perłakowska z klasy 1b zajęła II miejsce.
Przygotowanie – Barbara Drwal – Demkiewicz.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
tytuł laureata:
Jakub Gazda uczeń klasy 6 b OSM I st. - zajął 3 miejsce
Zofia Slisz uczennica klasy 6 a OSM I st. - zajęła 9 miejsce
Teresa Hryniszyn uczennica klasy 6 a - zajęła miejsce 15.
Nauczyciel – Beata Rudnicka.

XVI PRZEMYSKIE DYKTANDO pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Chomy.
Olgierd Samburski, uczeń klasy 6 b OSM I st. - wyróżnienie
Nauczyciel - Beata Rudnicka.

Międzyświetlicowy i międzyszkolny konkurs przyrodniczo-ekologiczny pod hasłem „PRZYRODA I MY”
Nasi reprezentanci:
- Julia Jędruch i Franciszek Janion zdobyli III miejsce w kategorii KONKURS MIĘDZYŚWIETLICOWY dla uczniów klas I-III,
- Weronika Wojdylak i Hubert Rużyło zdobyli I miejsce w kategorii KONKURS MIĘDZYSZKOLNY dla uczniów klas VI.
Nauczyciele - Barbara Drwal - Demkiewicz i Elżbieta Pietrusiak.

 

Rok szkolny 2017/2018

Anna Betleja - laureatką XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Kacze Pióro".

Międzyszkolny konkurs czytelniczy pt. „Czytanie wciąga”
Naszą szkołę reprezentowali: Julia Jędruch z kl. 2a , Milena Walczak i Michał Lasek z kl. 2b OSM I st.
Uczniowie zdobyli drugie miejsce.

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego - Kangur 2018
Uczeń, który otrzymał wynik bardzo dobry, czyli II miejsce w konkursie to:
Karol Ibowicz z klasy 4a.

Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie, czyli III miejsce w konkursie to:
Wojciech Olchowy–Ilasz z klasy 2b
Julia Oliwa z klasy 3a
Beniamin Czyszkiewicz z klasy 4a
Olgierd Samburski z klasy 5b
Zuzanna Wawro z klasy I
Krzysztof Woś z klasy II
Tymoteusz Kuśmider z klasy III
Przygotowanie –Katarzyna Iwaszkiewicz, Andżelika Słodyczko, Anna Łoza – Hader, Katarzyna Skowyra.

XVII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Tylko jedna Ziemia”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 6 w Przemyślu, Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach oraz Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu.
W konkursie wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Katarzyna Karpińska, Wiktoria Popielarz i Oliwia Węcław z klasy 6b. Uczennice dzielnie pokonywały kolejne zadania i zdobyły zasłużone I miejsce.
Przygotowanie – Elżbieta Pietrusiak, Elżbieta Rozmus.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Galilelo 2018:
Jakub Gazda kl. 5b - laureat konkursu
Aleksandra Kochanowicz kl. 5a - wyróżnienie
Przygotowanie - Marcin Ostrowski.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Fox 2018:
Zofia Maćkowiak kl. 6 - wynik bardzo dobry
Przygotowanie - Piotr Kwasiżur.

Szkolny konkurs recytatorski wierszy Urszuli Kozłowskiej
I miejsce zajęła Julia Soja z klasy 2a
II miejsce zajęli Dominik Domaradzki z klasy 2a i Szymon Sudoł z klasy 1b
Przygotowanie – Barbara Drwal – Demkiewicz.

XV Międzyświetlicowy i Międzyszkolny Konkursie Przyrodniczo - Ekologiczny „PRZYRODA I MY”
Julia Oliwa i Mikołaj Ryzner - uczniowie klasy III a zajęli II miejsce .
Przygotowanie – Barbara Drwal - Demkiewicz.

III Powiatowy Konkurs "Zwierzęta czują”
III miejsce w kategorii "praca plastyczna" otrzymał Krzysztof Cichoński -uczeń klasy 4a,
wyróżnienie w kategorii "recytacja" Joanna Marynowska - uczennica klasy III OSM II stopnia.

XV edycja Konkursu Ortograficznego "PRZEMYSKIE DYKTANDO" pod honorowym patronatem Prezydenta Przemyśla, pana Roberta Chomy.
Julia Oliwa II miejsce w kategorii klas III, zdobywając tytuł Wicemistrza Ortografii – przygotowanie – Andżelika Słodyczko.
Zofia Maćkowiak, która zajęła II miejsce w kategorii klas 6 i także zdobyła tytuł Wicemistrza Ortografii. – przygotowanie – Dorota Pansewicz.

Konkurs recytatorski „Tęczowe rymy Urszuli Kozłowskiej”
Nagroda dla Julii Mykity z klasy 3a.
Wyróżnienie - Julia Soja i Dominik Domaradzki z klasy II a oraz Szymon Sudoł z klasy 1b.
Przygotowanie - Barbara Drwal – Demkiewicz, Małgorzata Ostrowska.

Ogólnopolski Test Ortograficzny organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej.
Julia Oliwa z klasy 3a oraz Julia Jędruch z klasy 2a OSM I st. otrzymały tytuł Eksperta Ortografii.
Przygotowanie - Andżelika Słodyczko, Małgorzata Ostrowska.

„Świąteczny Przemyski Trójbój Logiczny – szachy, warcaby i skoczek” – o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy
2 miejsce w kategorii wiekowej do lat 13 wywalczył uczeń naszej szkoły z klasy 3b - Wojtek Gazda.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
Laureaci konkursu :
Jakub Gazda - uczeń klasy 5 b OSM I st., który zdobył 5 miejsce
Zofia Slisz - uczennica klasy 5a OSM I st., której udało się zdobyć miejsce 7.
Przygotowanie –Beata Rudnicka.

III Międzynarodowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową:
Milena Walczak z klasy 2a zajęła II miejsce
Przygotowanie – Małgorzata Ostrowska.

Uczniowie klasy 2a Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. uzyskali bardzo wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym w zakresie treści zintegrowanych.
Julia Jęduch i Mikołaj Rakicki udzielili 93% poprawnych odpowiedzi i uzyskali 4 miejsce, Milena Walczak - miejsce 5 i kolejne miejsca Kinga Podwyszyńska i Tomasz Florczak.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus
Laureaci konkursu:

Klasy 4 OSM I stopnia:
Karol Ibowicz – laureat I stopnia – 96 pkt.
Antoni Kapłon – laureat III stopnia - 88 pkt.
Kacper Kopański – laureat III stopnia – 88 pkt.
Patryk Eliński – laureat IV stopnia – 84 pkt.
Beniamin Czyszkiewicz – laureat IV stopnia - 84 pkt.
Tomasz Drozd – laureat V stopnia – 80 pkt.

Klasy 5 OSM I stopnia:
Szymon Kołcz – laureat III stopnia – 88 pkt.
Hubert Rużyło – laureat III stopnia – 88 pkt.
Teresa Hryniszyn– laureatka III stopnia - 88 pkt.
Mateusz Mazurek – laureat IV stopnia - 84 pkt.
Weronika Wojdylak – laureatka V stopnia - 80 pkt.

Klasa 6 OSM I stopnia:
Zofia Maćkowiak – laureatka III stopnia - 88 pkt.

Klasa I OSM II stopnia:
Marcelina Wawro – laureatka IV stopnia – 84 pkt.

Klasa II OSM II stopnia:
Krzysztof Woś – laureat III stopnia – 88 pkt.
Józef Wasilewski - laureat V stopnia – 80 pkt.
Oliwia Pawłucka - laureatka V stopnia - 80 pkt.

Klasa III OSM II stopnia:
Tymoteusz Kuśmider - laureat IV stopnia – 84 pkt.
Zuzanna Wawro - laureatka V stopnia - 80 pkt.
Przygotowanie - Katarzyna Skowyra, Katarzyna Iwaszkiewicz.

Na Krytej Pływalni w Przemyślu odbyły się zawody pływackie, podczas których przemyskie szkoły rywalizowały w konkurencji sztafet 6 x 25 m i 6 x 50 m w kategoriach chłopców i dziewcząt oraz w konkurencjach indywidualnych. Naszą szkołę reprezentowały cztery sztafety oraz kilkoro uczniów startujących indywidualnie.

Sztafeta w kategorii Igrzysk Dzieci (6x25m) - dziewczęta w składzie: Marcelina Broda, Wiktora Popielarz, Zofia Slisz, Maja Kogut, Aleksandra Kochanowicz, Oliwia Węcław zajęły V miejsce.

Sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (6x50m) - dziewczęta w składzie: Natalia Brulińska, Róża Prochownik, Karolina Kotkowska, Zosia Makuch, Elżbieta Szelążek, Vanessa Urbańska zajęły IV miejsce.

Sztafeta w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (6x50m) - chłopcy w składzie: Jędrzej Tarczyński, Jan Tarczyński, Dominik Tarczyński, Krzysztof Woś, Hubert Róg, Arkadiusz Kędziora rownież zajęli IV miesce.

Nasi uczniowie wzięli również udział w sztafecie (6x50m) Licealiady - chłopcy w składzie: Sebastian Pawlik, Kacper Misztal, Bartosz Mucha, Hubert Wiśniewski, Łukasz Pieniążek, Jacek Jasina zajęli IV miejsce

Starty indywidualne:
Igrzyska Dzieci:

II miejsce stylem klasycznym zajęła Marcelina Broda

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
III miejsce stylem klasycznym zajęła Natalia Brulińska
II miejsce stylem klasycznym zajął Jędrzej Tarczyński
III miejsce stylem dowolnym zajął Jan Tarczyński

Licealiada:
II miejsce stylem grzbietowym zajął Bartosz Mucha

XI Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz co jesz?”, zorganizowany w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”.
W konkursie naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6b : Katarzyna Karpińska, Wiktoria Popielarz i Oliwia Węcław – 1 miejsce.
Przygotowanie - Elżbieta Pietrusiak.

IV Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Nadleśnictwo Krasiczyn i Lasy Państwowe.
3 miejsce zdobyła Kornelia Wodka z klasy 3a, a wyróżnienie otrzymała Zuzanna Marciniec z klasy 3a
Przygotowanie – Andżelika Słodyczko.

Międzyszkolny Konkurs organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Wody
Otrzymaliśmy nagrodę w kategorii inscenizacji za spektakl „Co wiemy o wodzie”. Scenariusz do spektaklu został napisany przez Barbarę Demkiewicz w oparciu o wiersze Urszuli Kamińskiej, a wystąpili uczniowie klasy III: Kornelia Wodka, Apolonia Ścibor, Igor Słociak, Martyna Polnik, Anna Zając, Julia Oliwa, Mikołaj Ryzner, Aurelia Dyjak. W kategorii recytacje nagrodę otrzymała Julia Jędruch, a wyróżnienie Julia Mykita i Szymon Sudoł. W kategorii piosenki wyróżnienie otrzymała Julia Soja. W kategorii prace plastyczne wyróżniono prace Zuzanny Drozd.

Urszula Paśko z kl. 2b OSM I st. otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej zorganizowany przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego.

 

Rok szkolny 2012/2013

Olimpiada Wiedzy – Matematyka Plus – XVIII edycja
Laureaci konkursu:

Klasa 5a OSM I stopnia:
Antoni Wawro – laureat II stopnia ( 92/100 pkt.)
Aleksandra Domańska – laureatka II stopnia ( 92/100 pkt.)
Julia Oponowicz – laureatka III stopnia (88/100 pkt.)
Michał Jarosz – laureat III stopnia (88/100 pkt.)
Julia Sobczyńska – laureatka V stopnia (80/100 pkt.)
Agnieszka Zaleska – laureatka V stopnia (80/100 pkt.)

Klasa 6a OSM I stopnia:
Gabriela Potoczniak – laureatka I stopnia (96/100 pkt.)
Jan Żurek – laureat II stopnia (92/100 pkt.)
Bartłomiej Haszczyn – laureat III stopnia (88/100 pkt.)

Klasa 6b OSM I stopnia:
Gabriela Pilch – laureatka II stopnia (92/100 pkt.)
Mikołaj Popławski – laureat II stopnia (92/100 pkt.)
Kacper Rokosz – laureat III stopnia (88/100 pkt.)

Przygotowanie - mgr Katarzyna Skowyra

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Alfik.
Mikołaj Popławski kl. 6b - 5 miejsce w woj. podkarpackim
Martyna Horochowik kl. I gim - 8 miejsce w woj. podkarpackim
Przygotowanie - mgr Beata Rudnicka

Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci
Laureatka - Urszula Jarosz
Przygotowanie - mgr Barbara Demkiewicz

X Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Przyroda i My"
II miejsce - Karolina Kotkowska, Julia Chudoment, Oliwia Pawłucka
Przygotowanie - mgr Barbara Demkiewicz, dr Małgorzata Ostrowska
II miejsce - Gabriela Wołoszyn, Katarzyna Kobus, Jan Żurek
Przygotowanie - mgr Elżbieta Pietrusiak

XIV Miedzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o AIDS
III miejsce - Maria Feduniewicz, Damian Jakubas

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Arabskie Róże"
wyróżnienie - Marcelina Wawro
Przygotowanie - mgr Barbara Demkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Finalista - Tomasz Chmiel
Przygotowanie - mgr Marcin Ostrowski

XI Dyktando Przemyskie
Wicemistrz Ortografii - Stanisław Szopa
Mistrz Ortografii - Mikołaj Popławski
Przygotowanie - mgr Anna Łoza - Hader, mgr Beata Rudnicka

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Strachy na Lachy"
I miejsce - Laura Skibińska
III miejsce - Katarzyna Karpińska
Przygotowanie mgr Barbara Demkiewicz

Powiatowy Konkurs Ekolog 2012
I miejsce - Mikołaj Popławski
Przygotowanie - mgr Elżbieta Pietrusiak

Konkurs Recytatorski Poezji Austriackiej
I miejsce - Julia Mazurek
II miejsce - Ewelina Śmigielska
wyróżnienie - Anna Betleja
Przygotowanie - mgr Tomasz Rokosz

XIII Olimpiada Sportowa
I miejsce - Paulina Widyńska, Kinga Pawłowska, Jedrzej Tarczyński, Kacper Trysła
Przygotowanie: mgr Elżbieta Leszków - Guran, mgr Anna Łoza - Hader


Rok szkolny 2011/2012

 


Rok szkolny 2010/2011

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011 – Paweł Kopciewicz

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Test Matematyka Plus Oxford Educational - 14 edycja
W kategorii szkół podstawowych:
Laureaci III stopnia - Konstancja Bukojemska, Mateusz Solski, Anita Król, Aleksandra Kornecka
Laureaci IV stopnia - Anna Szamli, Martyna Horochowik, Jakub Daraż
Laureaci V stopnia - Małgorzata Radoń, Piotr Owsianko
W kategorii szkół licealnych:
Laureat III stopnia - Paweł Kopciewicz
Laureatka IV stopnia - Anna Struś
Przygotowanie: mgr Katarzyna Skowyra, mgr Grażyna Stankiewicz 

Konkurs Test Polonica Plus – Oxford - IV edycja
Laureatka I stopnia - Gabriela Pilch, Jan Żurek,
Laureat II stopnia - Mikołaj Popławski, Anita Król, Agnieszka Haszczyn
Laureatka III stopnia - Justyna Skórka, Aleksandra Kornecka, Kacper Rokosz, Gabriela Wołoszyn
Laureaci IV stopnia - Dominika Bartoszek, Marta Mizgała, Artur Grzegorzak, Małgorzata Radoń, Gabriela Potoczniak
Laureatka V stopnia - Katarzyna Stępień, Kinga Czapor, Magdalena Żurawel
Przygotowanie - mgr Stanisława Dembicka, mgr Elżbieta Świta, mgr Dorota Pansewicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
II miejsce - Julia Mazurek
Przygotowanie - mgr Barbara Demkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Literacki w Magicznym świecie Fryderyka Chopina
III miejsce - Anita Król
Przygotowanie - mgr Elżbieta Świta

Wojewódzki konkurs EKOLOG 2010
IV miejsce - Aleksandra Durbajło
Przygotowanie - mgr Michał Dryś

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Przemyskie Dyktando
wyróżnienie - Agnieszka Haszczyn
Przygotowanie - mgr Dorota Pansewicz 

IX Przemyskie Dyktando
wyróżnienie - Michał Jarosz
Przygotowanie - mgr Elżbieta Leszków - Guran 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Proszę Państwa oto Miś"
I miejsce - Julia Mazurek, Julia Sobczyńska, Aleksandra Domańska
Przygotowanie - mgr Elżbieta Leszków - Guran

XII Międzygimnazjalny Konkurs wiedzy o AIDS
I miejsce - Paulina Gorczyca i Karolina Gierczak
Przygotowanie - mgr Michał Dryś 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny -"Strachy na lachy"
IV miejsce - Julia Mazurek
Przygotowanie - mgr Barbara Demkiewicz

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Baśniowy świat wróżb i czarownic"
Wyróżnienie - Aleksandra Drozd - przygotowanie - mgr Beata Rudnicka
III miejsce - Julia Słociak - przygotowanie - mgr Monika Kocuj