Kontrast
Czcionka

Rok 2020/2021

VIII Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy – Lublin 2020
II miejsce w II grupie wiekowej Jakub Chachura – gitara (kl. I OSM II st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

II Ogólnopolski Zlot Gitarowy – Radom 2020
II miejsce w III grupie wiekowej Jakub Chachura – gitara (kl. I OSM II st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

Ogólnopolska akcja Pokaż Talent w kategorii Talent Muzyczny – Kraków 2020
zwycięstwo w kategorii soliści Ewa Wach – skrzypce (kl. IV OSM II st.)
nauczyciel mgr Andrzej Guran

Rok 2019/2020

V Międzynarodowy Konkurs Muzyki Klasycznej “Kaunas Sonorum” – Kowno (Litwa) 2019
wyróżnienie – Aleksandra Baszak – wiolonczela (kl. V OSM II st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak

VI Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej – Leżajsk 2019
I miejsce – Jakub Chachura – gitara (kl.VI OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

XX Jubileuszowy Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej – Sokołów Małopolski 2019
I miejsce – Jakub Chachura – gitara (kl.VI OSM I st.)
II miejsce – Kacper Kopański – gitara (kl.VI OSM I st.)
III miejsce – Mikołaj Bator – gitara (kl.VI OSM I st.)
I miejsce – Kwartet gitarowy w składzie: Mikołaj Bator, Jakub Chachura, Kacper Kopański, Nikola Strzelec – (kl.VI OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

IV Zimowy Przegląd Gitarowy – Bobowa 2019
I miejsce – Jakub Chachura – gitara (kl.VI OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

IV Ogólnopolski Turniej Wiolonczeli i Kontrabasu - Warszawa 2020
III miejsce – Urszula Jarosz – wiolonczela (kl. IV OSM II st.)
wyróżnienie – Aleksandra Baszak – wiolonczela (kl. V OSM II st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak


Ogólnopolski Internetowy Konkurs - Gitarowy Mistrz samodzielnej pracy – 2020
II miejsce – Jakub Chachura – gitara (kl.VI OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

International Music Competition – Belgrad Serbia 2020
I nagroda - Jakub Chachura – gitara (kl.VI OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

Rok 2018/2019

XI Konkurs Gitarowy "Gitara na kresach” – Chełm 2019
III nagroda - Dobrosław Jabłoński – gitara (kl. IV OSM II st.) w gr. starszej
wyróżnienie - Jakub Chachura – gitara (kl. 5 OSM I st.) w gr. młodszej
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

I Międzynarodowy Konkurs Gitarowy – Katowice 2019
wyróżnienie - Dobrosław Jabłoński – gitara (kl. IV OSM II st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

I Ogólnopolski Konkurs Miniatur – Zamość 2019
I miejsce - Urszula Jarosz – wiolonczela (kl. III OSM II st.)
II miejsce Aleksandra Baszak – wiolonczela (kl. IV OSM II st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak
II miejsce Julia Mazurek – skrzypce (kl. V OSM II st.)
nauczyciel mgr Robert Naściszewski

III Ogólnopolski Konkurs Muzyki Polskiej – Jarosław 2019
III miejsce
 - Julia Mazurek – skrzypce (kl. V OSM II st.)
nauczyciel mgr Robert Naściszewski

IV Regionalny Konkurs „Wesołe smyczki” – Głogów Małopolski 2019
II miejsce Kinga Kopańska – wiolonczela (kl. II OSM I st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak
wyróżnienie Szymon Sudoł – skrzypce (kl. II OSM I st.)
nauczyciel mgr Artur Zarębiński

VII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w ramach Orawskich Dni Gitary Klasycznej –Jabłonka 2019
II miejsce w kategorii Zespołów kameralnych Kwartet gitarowy Quatre w składzie:
Hubert Rużyło, Kacper Kopański, Nikola Strzelec i Mikołaj Bator (OSM I st.)
nauczyciel mgr Anatol Szamli

VIII Ogólnopolski Konkurs gitarowy GITARA VIVA – Kielce 2019
III miejsce
w grupie I Kwartet gitarowy Quatre w składzie:
Hubert Rużyło, Kacper Kopański, Nikola Strzelec i Mikołaj Bator (OSM I st.)
nauczyciel mgr Anatol Szamli

III Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów – Pruchnik 2019
II miejsce - Mikołaj Bator (kl.5 OSM I st.), Kacper Kopański (kl.5 OSM I st.), Hubert Rużyło (kl.6 OSM I st.)
III miejsce - Szymon Bakun (kl.2 OSM II st.)
wyróżnienie - Nicola Strzelec (kl.5OSM I st.), Mikołaj Borys (kl.I PSM I st.)
Nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki, mgr Anatol Szamli, mgr Piotr Kopko

XIII Festiwal Młodych Gitarzystów – Kolbuszowa 2018
nagroda I STOPNIA
Kwartet gitarowy Quatre w składzie:
Hubert Rużyło, Kacper Kopański, Nikola Strzelec i Mikołaj Bator (OSM I st.)
nauczyciel mgr Anatol Szamli

Rok 2017/2018

Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia w Klasie Skrzypiec i Altówki – Przemyśl 2017
Wyróżnienie -
Konstancja Bukojemska (kl. VI OSM II st.), nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Anna Bodziak, Anna Szamli (kl. VI OSM II st.), nauczyciel mgr Magdalena Betleja

XII Festiwal Młodych Gitarzystów – Kolbuszowa 2017
Nagroda II stopnia – Septet gitarowy OSM I stopnia w składzie:
Zofia Slisz, Hubert Rużyło, Antoni Kapłon, Jakub Gazda, Mikołaj Bator, Kacper Kopański, Nicola Strzelec
nauczyciel mgr Anatol Szamli

XIX Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. Czesława Droździewicza – Krynica Zdrój 2018
wyróżnienie - Dobrosław Jabłoński (kl. III OSM II st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

21 Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy GITHARA IGNEA – Żory 2018
II nagroda w grupie I - Dobrosław Jabłoński (kl. III OSM II st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

X Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara na Kresach” – Chełm 2018
wyróżnienie - Julia Wójcicka (kl. III PSM I st. cykl 4-letni)
nauczyciel mgr Wiesław Mazurek

XVI Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych im. G. Bacewicz – Łódź 2018
wyróżnienie - Kwartet Skrzypcowy OSM II stopnia „Le Quattro Stagioni” w składzie:
Konstancja Bukojemska, Anna Szamli, Katarzyna Baszak, Anna Bodziak
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Polskiej – Jarosław 2018
II miejsce w III grupie - Urszula Jarosz – wiolonczela (kl. II OSM II st.)
wyróżnienie - Aleksandra Baszak – wiolonczela (kl. III OSM II st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak
III miejsce w IV grupie Julia Mazurek – skrzypce (kl. IV OSM II st.)
nauczyciel mgr Robert Naściszewski

III Regionalny Konkurs „Wesołe smyczki” – Głogów Małopolski 2018
III miejsce - Kornelia Wodka – skrzypce (kl. III OSM I st.)
nauczyciel mgr Ewa Wiśniewska
wyróżnienie - Apolonia Ścibor– skrzypce (kl. III OSM I st.)
nauczyciel mgr Artur Zarębiński

II Wiosenne Spotkanie Młodych Gitarzystów – Pruchnik 2018
I nagroda w kategorii I - Jakub Chachura (kl. I PSM I st. c-4)
II nagroda w kategorii II - Mikołaj Bator (kl. 4 OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki
wyróżnienie - Maja Radochońska (kl. 4 PSM I st. c -6)
nauczyciel mgr Piotr Kopko
III nagroda w kategorii III - Hubert Rużyło (kl. 5 OSM I st.)
nauczyciel mgr Anatol Szamli

Rok 2016/2017

X Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych – Rzeszów 2016
II miejsce i tytuł „Srebrny Ensemble” - Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie:
Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

II Jesienne Spotkania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia – Żywiec 2016
III miejsce - Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie:
Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej „Wokół Mozarta” – Kraków 2016
wyróżnienie - Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie:
Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

Nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego
Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie: Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

Rok 2015/2016

XI Szkolny Konkurs na wykonanie utworów solowych G.Ph.Telemanna i J.S. Bacha – Przemyśl 2016
I miejsce
 - Anna Szamli, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
II miejsce -
Anna Bodziak, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
Konstancja Bukojemska, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
III miejsce -
Anna Betleja, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Julia Mazurek, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
wyróżnienie -
Katarzyna Kociuba, nauczyciel mgr Renata Witkowska
Katarzyna Baszak, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Patrycja Mac, nauczyciel mgr Renata Witkowska

III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych „Muzykowanie w Trzcianie” – 2016
I miejsce - Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie:
Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

III Warszawskie Forum Muzyki Kameralnej – kwiecień 2016
wyróżnienie I stopnia Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie:
Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

VI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. „Od MoCarta do Mozarta” pod artystycznym patronatem Grupy MoCarta – Warszawa 2016
nagroda dla „Najlepszego kwartetu smyczkowego”, nagroda dla „Najlepszego kwartetu klasycznego w Polsce” oraz udział w koncercie finałowym w Zamku Królewskim w Warszawie
Kwartet Skrzypcowy „Le Quattro Stagioni” z OSM II st. w składzie:
Katarzyna Baszak, Anna Bodziak, Konstancja Bukojemska, Anna Szamli
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

XII Regionalne Przesłuchania Uczniów klas Gitary i Zespołów Gitarowych – Strzyżów 2016
wyróżnienie - Antoni Kapłon – (kl. II OSM I st.), nauczyciel mgr Anatol Szamli
wyróżnienie - Maja Radochońska – (kl. II PSM I st. c-6), nauczyciel mgr Piotr Kopko

I Regionalny Konkurs „Wesołe smyczki” – Głogów Małopolski 2016r.
I miejsce - Kornelia Wodka – skrzypce (kl. I OSM I st.), nauczyciel mgr Ewa Wiśniewska
I miejsce - Zuzanna Karwowska – altówka (kl. I OSM I st.), nauczyciel mgr Renata Witkowska
III miejsce - Maja Zuzmak – altówka (kl. I OSM I st.), nauczyciel mgr Renata Witkowska
wyróżnienie - Gabriela Majchrowicz – skrzypce (kl. I OSM I st.), nauczyciel mgr Andrzej Guran

VIII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy „Gitara na kresach” – Chełm 2016
II miejsce - Paweł Czechowski (kl. V OSM II st.), nauczyciel mgr Anatol Szamli

VII Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy – Lublin 2016
wyróżnienie - Paweł Czechowski (kl. V OSM II st.), nauczyciel mgr Anatol Szamli

IX Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Wiolonczelowy „Dźwięki smyczkiem malowane” – Dębica 2016
wyróżnienie - Jakub Podwyszyński – skrzypce (kl. III OSM I st.), nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
III miejsce w grupie I Amelia Dyjak – wiolonczela (kl. III OSM I st.)
I miejsce w grupie II Urszula Jarosz – wiolonczela (kl. VI OSM I st.)
III miejsce w grupie II Hubert Róg – wiolonczela (kl. V OSM I st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy „Polski Młody Wiolonczelista” – Bochnia 2016
III miejsce - Urszula Jarosz – wiolonczela (kl. VI OSM I st.), nauczyciel mgr Anna Magdziak

Rok 2014/2015

IX Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych – Rzeszów 2014
nagroda specjalna dla najlepszego zespołu województwa podkarpackiego, jaką było nagranie studyjne w Studiu Koncertowym im Tadeusz Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów
Kwintet „La Quattro Stagioni” w składzie:
Konstancja Bukojemska, Anna Szamli, Anna Bodziak, Katarzyna Baszak – skrzypce
Julita Fil – fortepian
nauczyciele - mgr Magdalena Betleja i mgr Anna Lasko

Przesłuchania CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia – Jarosław 2014
Trio „Amabile” w składzie:
Anna Betleja – skrzypce
Julia Mazurek – skrzypce
Alina Dyjak – fortepian
nauczyciel mgr Magdalena Betleja i mgr Anna Lasko

Kwintet „La Quattro Stagioni” w składzie: Konstancja Bukojemska,
Anna Szamli,
Anna Bodziak,
Katarzyna Baszak – skrzypce
Julita Fil – fortepian
nauczyciele - mgr Magdalena Betleja i mgr Anna Lasko

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia – Kraków 2014
udział – Urszula Jarosz (kl. V OSM I st.) – kwalifikacja do Przesłuchań Ogólnopolskich
nauczyciel mgr Anna Magdziak

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA uczniów klas wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia – Kraków 2015
III miejsce oraz nagroda Dyrektora CEA Urszula Jarosz (kl. V OSM I st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak

IX Festiwal Młodych Gitarzystów – Kolbuszowa 2014
nagroda II stopnia - Ożga Damian (kl. III c6), nauczyciel mgr Piotr Kopko
nagroda II stopnia - Partyka Małgorzata (kl. II c6), nauczyciel Wiesław Mazurek

X Szkolny Konkurs na wykonanie utworów solowych G.Ph.Telemanna i J.S. Bacha – Przemyśl 2015
GRUPA I
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Julia Mazurek, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
III miejsce - Anna Betleja, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
wyróżnienie -
Katarzyna Kociuba, nauczyciel mgr Renata Witkowska
Karolina Gut, klasa nauczyciel mgr Andrzej Guran
Katarzyna Kobus, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
Julia Oponowicz, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
GRUPA II
I miejsce - Anna Szamli, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
II miejsce -
Agnieszka Partyczka, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Konstancja Bukojemska, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
III miejsce -
Ewelina Kontek, nauczyciel mgr Andrzej Guran
Anna Bodziak, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
wyróżnienie - Katarzyna Baszak, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

VII Regionalny Konkurs muzyczno- plastyczny „Dźwiękiem malowane” – Stalowa Wola 2015
wyróżnienie - Aleksandra Baszak – wiolonczela (kl. VI OSM I st.)
nauczyciel mgr Anna Magdziak

III Regionalny Konkurs Wiolonczelowy „Wiolonczela solo i w duecie” – Przeworsk 2015
wyróżnienie i wyróżnienie specjalne w kategorii solistów:
Urszula Jarosz– wiolonczela (kl. V OSM I st.), nauczyciel mgr A. Magdziak
Zuzanna Wawro – wiolonczela (kl. VI OSM I st.), nauczyciel mgr Magdalena Jarosz

wyróżnienie i wyróżnienie specjalne w kategorii zespołów:
Trio fortepianowe:
Agata Hałyk – skrzypce
Zuzanna Wawro – wiolonczela
Alina Dyjak – fortepian
nauczyciel mgr Magdalena Betleja, mgr Magdalena Jarosz, mgr Anna Lasko

wyróżnienie
Zespół kameralny (kl. VI OSM st.) w składzie:
Aleksandra Baszak, Jowita Szczęśniak, Zuzanna Wawro wiolonczela
Agata Hałyk, Anna Karpińska, Karolina Róg, Martyna Szubert, Dominik Tarczyński skrzypce
Tymoteusz Kuśmider, Paweł Szamli perkusja
Julia Słociak fortepian
nauczyciel mgr Ewa Wiśniewska

Rok 2013/2014

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary Szkół Muzycznych II stopnia – Przemyśl 2013
Rafał Siedlecki (kl. V PSM II st.) - nauczyciel mgr Anatol Szamli
Miłosz Wilgucki (kl. V PSM II st.) - nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas skrzypiec Szkół Muzycznych II stopnia – Rzeszów 2013
Ewelina Kontek (kl. VI OSM II st.) - nauczyciel mgr Andrzej Guran
Agnieszka Partyczka (kl. VI OSM II st.) - nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

VIII Festiwal Młodych Gitarzystów Kolbuszowa 2013
nagroda II stopnia - Jan Drelinkiewicz (kl. III PSM I st. c-4)
nauczyciel mgr Piotr Kopko

Regionalne Mikołajki Gitarowe - Jarosław 2013
wyróżnienie -
Aleksandra Zagulak, Dobrosław Jabłoński (kl. V OSM I st.)  - nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki
Antoni Wawro (kl. VI OSM I st.) - nauczyciel mgr Piotr Kopko

VI Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – Lublin 2014
II miejsce - Paweł Czechowski (kl. IV PSM II st.)
II miejsce - Rafał Siedlecki (kl. V PSM II st.)
nauczyciel mgr Anatol Szamli

XI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych – Strzyżów 2014
II miejsce Aleksandra Zagulak – (kl. IV OSM I st.)
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki

VIII Regionalny Konkurs wiolonczelowo - skrzypcowy „Dźwięki smyczkiem malowane” – Dębica 2014
II miejsce - Aleksandra Baszak (kl. V OSM I st.) – wiolonczela
II miejsce - Urszula Jarosz (kl. IV OSM I st.) – wiolonczela
nauczyciel mgr Anna Magdziak

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy „Gitara na kresach” – Chełm 2014
III miejsce Paweł Czechowski (kl. IV PSM II st.)
nauczyciel mgr Anatol Szamli

Regionalny Konkurs Wiolonczelowy „Wiolonczela solo i w duecie” – Przeworsk 2014
wyróżnienie w kategorii solistów:
Hubert Róg, Urszula Jarosz, Aleksandra Baszak – wiolonczela, nauczyciel mgr Anna Magdziak
Zuzanna Wawro – wiolonczela, nauczyciel mgr Magdalena Jarosz
wyróżnienie w kategorii zespołów:
Dziecięca Orkiestra Smyczkowa „Błękitna fermata” – złożona z uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli (kl. V i VI OSM I st.) - nauczyciel mgr Magdalena Betleja
Kwintet smyczkowy OSM I st. w składzie: Julia Mazurek, Amelia Perżyło, Zuzanna Podolak, Karolina Róg, Jowita Szczęśniak – nauczyciel mgr Ewa Wiśniewska

IX Szkolny Konkurs na wykonanie utworów solowych G.Ph.Telemanna i J.S. Bacha – Przemyśl 2014
grupa I
I miejsce -
Konstancja Bukojemska – nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Anna Szamli – nauczyciel mgr Magdalena Betleja
II miejsce - Anna Bodziak – nauczyciel mgr Magdalena Betleja
III miejsce -
Katarzyna Baszak – nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Katarzyna Kobus – nauczyciel mgr Magdalena Betleja
grupa II
I miejsce - Agnieszka Partyczka – nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
II miejsce - nie przyznano
III miejsce -
Ewelina Kontek – nauczyciel mgr A. Guran
Karolina Serkis – nauczyciel mgr Magdalena Betleja
wyróżnienie - Aniela Kowalska – nauczyciel mgr A. Guran

Rok 2012/2013

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia – Warszawa 2013
Finalista Dobrosław Jabłoński - naucz. dr hab. Leszek Suszycki

VI Regionalny Konkurs muzyczno- plastyczny „Dźwiękiem malowane” - Stalowa Wola 2013
I miejsce - Aleksandra Baszak (kl. IV OSM I st.) – wiolonczela
nauczyciel mgr Anna Magdziak

Regionalny Konkurs Wiolonczelowy „Wiolonczela solo i w duecie” – Przeworsk 2013
wyróżnienie w kategorii solistów: Aleksandra Baszak, Hubert Róg,
wyróżnienie w kategorii zespołów:
duet Julia Chudoment i Urszula Jarosz
duet Aleksandra Baszak i Jowita Szczęśniak
nauczyciel mgr Anna Magdziak

VII Festiwal Młodych Gitarzystów Kolbuszowa 2013
nagroda II stopnia - Adrianna Ćwian - gitara
nauczyciel Wiesław Mazurek

Regionalne Mikołajki Gitarowe - Jarosław 2012
wyróżnienie -
Aleksandra Zagulak, Dobrosław Jabłoński - nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki
Wawro Antoni - nauczyciel mgr Piotr Kopko
Mazurek Mikołaj - nauczyciel Wiesław Mazurek

V Szkolny Konkurs Gitary Klasycznej Przemyśl 2013
wyróżnienie I stopnia:
Zarębiński Aleksander, Kowalska Aleksandra, Jabłoński Dobrosław, Zagulak Aleksandra, Szuper Natalia, Szamli Anna, Jasina Jacek, Czechowski Paweł, Wilgucki Miłosz, Siedlecki Rafał
wyróżnienie II stopnia:
Szott Maciej, Barbarzyk Radosław, Lula Julia, Wawro Antoni, Krawczyk Michał, Żeglecki Zbigniew, Furmański Marcin
wyróżnienie III stopnia:
Myszak Dominik
uczniów przygotowali: dr hab. Leszek Suszycki, mgr Anatol Szamli, mgr Piotr Kopko, naucz. Wiesław Mazurek

VIII Szkolny Konkurs Interpretacji utworów solowych G.PH. Telemanna i J.S. Bacha –Przemyśl 2013
I miejsce - Anna Szamli, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
II miejsce - nie przyznano
III miejsce -
Konstancja Bukojemska, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Ewelina Kontek, nauczyciel mgr Andrzej Guran
Agnieszka Partyczka, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
wyróżnienie - Katarzyna Baszak, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

Rok 2011/2012

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Warszawa 2012
wyróżnienie - kwartet skrzypcowy OSM I st. w składzie:
Konstancja Bukojemska, Anna Szamli, Anna Bodziak, Katarzyna Baszak
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej pod patronatem Grupy „Mo Carta”
I miejsce za stylowe wykonanie utworu kwartet skrzypcowy OSM I st. w składzie:
Konstancja Bukojemska, Anna Szamli, Anna Bodziak, Katarzyna Baszak
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy „Gitara na kresach” – Chełm 2012
II miejsce - Jacek Jasina
nauczyciel mgr Piotr Kopko

V Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy - Lublin 2012
grupa I
III miejsce - Aleksandra Zagulak
nauczyciel dr hab. Leszek Suszycki
grupa II
II miejsce - Paweł Czechowski
nauczyciel mgr Anatol Szamli

XI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia – Strzyżów 2012
III miejsce - Paweł Czechowski
nauczyciel mgr Anatol .Szamli
wyróżnienie - Jacek Jasina
nauczyciel mgr Piotr Kopko

VII Regionalny Konkurs Skrzypcowy „Dźwięki Smyczkiem Malowane” Dębica 2012
II miejsce - Konstancja Bukojemska - skrzypce
nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
II miejsce - Anna Szamli –skrzypce
nauczyciel mgr Magdalena Betleja

VI Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Muzycznej „Moje miejsce w muzyce”- Krasiczyn 2012
wyróżnienie - Monika Kulaszka (kl. VI OSM II st.) – skrzypce
nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

Koncert Dyplomantów Uczniów Szkół Muzycznych województwa podkarpackiego z Orkiestrą Filharmonii Podkarpackiej – Rzeszów 2012
Monika Kulaszka – skrzypce
nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

VII Szkolny Konkurs Interpretacji utworów solowych G.PH. Telemanna i J.S. Bacha Przemyśl 2012
grupa I
I miejsce - Anna Szamli, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
II miejsce - Konstancja Bukojemska, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
III miejsce - Anna Bodziak, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
wyróżnienie - Katarzyna Baszak, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
grupa II
I miejsce - Agnieszka Partyczka, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
II miejsce - Dominika Jamroz, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
III miejsce -
Jadwiga Data, nauczyciel mgr Bogusław Starakiewicz
Aniela Kowalska, nauczyciel mgr Andrzej Guran
wyróżnienie - Ewelina Kontek, nauczyciel mgr Andrzej Guran
Dominika Kornecka, nauczyciel mgr Renata Witkowska

Rok 2010/2011

Makroregionalne Przesłuchania CEA Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia - Zamość 2011
wyróżnienie - Trio fortepianowe w składzie:
Monika Kulaszka - skrzypce
Jakub Kwaśny - wiolonczela
Mateusz Zubik – fortepian
nauczyciel mgr Anna Magdziak


Finaliści Przesłuchań Ogólnopolskich - Warszawa 2011
Trio fortepianowe w składzie:
Monika Kulaszka - skrzypce
Jakub Kwaśny - wiolonczela
Mateusz Zubik – fortepian
nauczyciel mgr Anna Magdziak

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia – Dębica 2011
Kobus Katarzyna, Bodziak Anna, Szamli Anna nauczyciel mgr Magdalena Betleja
Bukojemska Konstancja nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia – Strzyżów 2011
Jasina Jacek, Żeglecki Zbigniew - nauczyciel mgr Piotr Kopko
Czechowski Paweł, Cepiński Kosma - nauczyciel mgr Anatol Szamli

VI Szkolny Konkurs Interpretacji utworów solowych G.PH. Telemanna i J.S. Bacha – Przemyśl 2011
I miejsce - Monika Kulaszka, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
II miejsce - Agnieszka Partyczka, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
III miejsce -
Jadwiga Data, nauczyciel mgr Bogusław Starakiewicz
Anastazja Ficak, nauczyciel mgr Andrzej Guran
Dominika Jamroz, nauczyciel mgr Magdalena Betleja
Ewelina Kontek, nauczyciel mgr Andrzej Guran
Aniela Kowalska, nauczyciel mgr Andrzej Guran
wyróżnienie -
Miłosz Broda, nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński
Dominka Kornecka, nauczyciel mgr Renata Witkowska
Anita Koptyńska, nauczyciel mgr Renata Witkowska
Elżbieta Łęgowa, nauczyciel mgr Magdalena Betleja

V Szkolny Konkurs Gitary Klasycznej – Przemyśl 2011
wyróżnienie:
Jabłoński Dobrosław, Gawczyński Hubert, Czechowski Paweł, Jasina Jacek, Borsuk Arkadiusz, Siedlecki Rafał, Krawczyk Michał, Krawczyk Sebastian,
Kochanowicz Katarzyna, Wilgucki Miłosz, Żeglecki Adrian, Winsławski Wojciech, Durbajło Aleksandra, Stępień Katarzyna
Uczniów przygotowali: dr hab. Leszek Suszycki, mgr Anatol Szamli, mgr Piotr Kopko, mgr Ireneusz Kostecki

Koncert Dyplomantów Uczniów Szkół Muzycznych województwa podkarpackiego - z Orkiestrą Filharmonii Rzeszowskiej – Rzeszów 2011
Gabriela Opacka – skrzypce
nauczyciel mgr Krzysztof Nowiński

Rok 2009/2010

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych II stopnia – Warszawa
- Finalista Dominik Blat – naucz. dr hab. L. Suszycki

IX Regionalne Przesłuchania Uczniów Klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia – Strzyżów
- II miejsce Paweł Czechowski – naucz. mgr A.Szamli

VI Regionalny Konkurs Skrzypcowy „Dźwięki Smyczkiem Malowane” - Dębica
- wyróżnienie Konstancja Bukojemska - naucz. mgr K.Nowiński

Program Stypendialny Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej
- Dominik Blat „Stypendium na drugą nutę” w roku szkolnym 2010/2011naucz. dr hab. L. Szuszycki

V Szkolny Konkurs Interpretacji utworów solowych G.PH. Telemanna i J.S. Bacha – Przemyśl 2010

GRUPA I
- II miejsce 
Agnieszka Partyczka naucz. mgr K.Nowiński
- III miejsce
Ewelina Kontek naucz. mgr A. Guran
Dominika Jamroz naucz. mgr M.Betleja

GRUPA II
- I miejsce
Gabriela Opacka - naucz. mgr K.Nowiński
Monika Kulaszka - naucz. mgr K.Nowiński
- II miejsce
Katarzyna Dubaniowska - naucz. mgr R.Witkowska
Agata Zamirska - naucz. mgr A. Guran
- III miejsce
Aliz Matok - naucz. mgr M.Betleja
Mikołaj Cikuj - naucz. mgr A.Zarębiński


Rok 2008/2009

Ogólnopolskie Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II st. - Warszawa 2009
- wyróżnienie Trio fortepianowe OSm II st. w składzie: Mateusz Leszczak - skrzypce, Małgorzata Glesman - wiolonczela, Łukasz Magdziak - fortepian - naucz. mgr Anna Magdziak

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy "Gitara na kresach" Chełm 2009
- II miejsce Dominik Blat - naucz. dr hab L. Suszycki
- wyróżnienie Małgorzta Karoszczak - naucz. mgr P. Kopko

III Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Muzycznej „Moje miejsce w muzyce”- Krasiczyn 2009
- wyróżnienie Dominik Blat - naucz. dr hab. L Suszycki

Koncert Dyplomantów Uczniów Szkół Muzycznych woj. podkarpackiego z Orkiestrą Filharmonii Rzeszowskiej
- Mateusz Leszczak – skrzypce- naucz. mgr A.Guran

III Szkolny Konkurs Gitary Klasycznej - Przemyśl 2009
- wyróżnienie w grupie I
Kamil Kamiński - naucz. mgr A.Szamli
- I miejsce w grupie II
Arkadiusz Borsuk - naucz. mgr P.Kopko
- II miejsce w grupie II
Paweł Czechowski - naucz. mgr A.Szamli
Zbigniew Żeglecki - naucz. mgr P.Kopko
- III miejsce w grupie II
Anna Szamli - naucz. mgr A.Szamli
- wyróżnienie w grupie II
Jacek Jasina - naucz. mgr P.Kopko
Magdalena Żurawel - naucz. mgr A.Szamli
- wyróżnienie w grupie III
Michał Tomaszewski - naucz. mgr A.Szamli
- II miejsce w gruoie IV
Adrian Żeglecki - naucz. dr hab. L.Suszycki
- wyróżnienie Wojciech Winsławski - naucz. mgr A.Szamli

IV Szkolny Konkurs Interpretacji utworów solowych G.PH. Telemanna i J.S. Bacha – Przemyśl 2009
GRUPA I
- I miejsce Monika Kulaszka - naucz. mgr K. Nowiński
- wyróżnienie
- Sylwester Feduniewicz - naucz. mgr A. Guran
- Jamroz Dominika - naucz. mgr M.Betleja
- Joanna Mazur - naucz. mgr A.Zarębiński
- Mateusz Wdowicz - naucz. mgr A. Guran
GRUPA II
- I miejsce Gabriela Opacka - naucz. mgr K. Nowiński
- II miejsce Katarzyna Dubaniowska - naucz. mgr R.Witkowska
- III miejsce Sylwia Majka - naucz. mgr A. Guran
- wyróżnienie
- Aliz Matok - naucz. mgr M.Betleja
- Mikołaj Cikuj - naucz. mgr A.Zarębiński
- Agata Zamirska - naucz. mgr A. Guran


Rok 2007/2008

III Szkolny Konkurs Interpretacji Utworów Solowych G. Ph. Telemanna i J.S. Bacha
- I miejsce - Mateusz Leszczak - naucz. mgr A. Guran
- II miejsce - Gabriela Opacka - naucz. mgr K. Nowiński
- III miejsce - Monika Kulaszka - naucz. mgr K. Nowiński,
- Agata Zamirska - naucz. mgr A. Guran

Wyróżnienie:
- Ewa Czeluśniak - naucz. mgr B. Dulski
- Katarzyna Dubaniowska - naucz. mgr R. Witkowska
- Paweł Gorczyca - naucz. mgr K. Nowiński
- Katarzyna Kopacz - naucz. mgr M. Betleja
- Beata Wróbel - naucz. mgr K. Nowiński


Rok 2006/2007

Międzynarodowy Konkurs Gitarowy "Gitara na kresach" - Chełm
- III miejsce - Katarzyna Padło kl. III PSM II st., - naucz. dr L. Suszycki
- III miejsce - Małgorzata Jaroszczak kl. II OSM II st. - naucz. mgr P. Kopko
- wyróżnienie - Dominik Blat kl. II OSM II st. - naucz. dr L. Suszycki
Nie przyznano I i II miejsca.

Regionalne Przesłuchania (obowiązkowe dla klas 4 i 5 OSM i PSM I stopnia i klasy II i III działu młodzieżowego) - Dębica
Klasę skrzypiec reprezentowali uczniowie:
- Agnieszka Partyczka - naucz. mgr E. Wiśniewska
- Aniela Kowalska - naucz. naucz. T. Magdziak
- Jadwiga Data - naucz. mgr B.Starakiewicz
- Bartłomiej Augustyn - naucz. mgr M. Betleja
Klasę altówki reprezentowała
- Agnieszka Duniec - naucz. mgr R.Witkowska
Klasę wiolonczeli reprezentowali:
- Ewa Zając - naucz. mgr M.Jarosz
- Piotr Pawłucki - naucz. mgr A.Magdziak

Przesłuchania dla uczniów klasy gitary - Strzyżów
- Emilia Osowska - naucz. mgr A. Szamli
- Diren Tas - naucz. mgr P. Kopko
- Piotr Dądelana - naucz. J. Ostrowski
- Dominika Doroszuk (22,33 pkt.)
- Żeglecki Adrian (23 pkt.)
- Kołcz Bernadetta (22 pkt.) uczniowie dr L. Suszyckiego
Cieszy fakt, że ogólnie nasi uczniowie uzyskali na przesłuchaniach wysoką punktację, a uczniowie pana L. Suszyckiego uplasowali się w gronie uczniów z najwyższą punktacją w regionie.
Dodatkowym wyróżnieniem dla pana Leszka Suszyckiego, a zarazem dla naszej sekcji jest uhonorowanie przez jury przesłuchań w Strzyżowie "Dyplomem uznania" za wyróżniające przygotowanie uczniów do przesłuchań.

II Szkolny Konkurs Interpretacji Utworów Solowych G. Ph. Telemanna i J.S. Bacha
- I miejsce - Monika Kulaszka kl. I PSM II st. - naucz. mgr K. Nowiński
- II miejsce - Gabriela Opacka kl. II OSM II st. - naucz. mgr K. Nowiński
- Agata Zamirska kl. III OSM II st. - naucz. mgr A. Guran
- III miejsce - Paweł Gorczyca kl. III OSM II st - naucz. mgr K. Nowiński
- Mikołaj Cikuj kl. II PSM II st. - naucz. mgr A. Zarębiński
- Katarzyna Kopacz kl. IV OSM II st. - naucz. mgr M. Betleja

XVI Międzynarodowe Spotkania Gitarowe - Sanok 2007
- Uczestnictwo - Małgorzata Jaroszczak kl. II OSM II st. - naucz. mgr P. Kopko

II Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy - Lublin 2007
- I miejsce w III kategorii wiekowej - Katarzyna Stępień kl. I OSM II st.
- Uczestnictwo - Dominik Blat z kl. II OSM II st. - naucz. dr L. Suszycki

I Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Muzycznej - Krasiczyn 2007
- IV miejsce - Mateusz Leszczak kl. IV OSM II st. - naucz. mgr A. Guran
- V miejsce - Katarzyna Padło kl. III PSM II st. - naucz. L. Suszycki
- Uczestnictwo - Izabela Kucharska z kl. I PSM I st. - naucz. T. Magdziak

I Szkolny Konkurs dla uczniów klasy gitary na interpretację utworów epoki klasycznej.
- Wyróżnienia - Czechowski Paweł, Jasina Jacek, Pac Dominika, Żeglecki Zbigniew, Chmiel Tomasz, Doroszuk Dominika, Kołcz Bernadetta, Żeglecki Adrian, Winsławski Wojciech, Dądela Piotr.

Makroregionalne Obowiązkowe Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia - Rzeszów
Uczestnictwo
- Kwartet smyczkowy w składzie:
Mateusz Leszczak - skrzypce I
Katarzyna Kopacz - skrzypce II
Maria Olbromska - altówka
Małgorzata Glesman - wiolonczela - naucz. mgr M. Jarosz

- Trio fortepianowe w składzie:
Gabriela Opacka - skrzypce
Magdalena Pelc - wiolonczela
Łukasz Magdziak - fortepian - naucz. mgr A. Magdziak


Rok 2005/2006

I Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy - Lublin
- I miejsce - Katrzyna Padło kl. II PSM II st. - naucz. dr L. Suszycki
- Wyróżnienie - Małgorzata Jaroszczak kl. I OSM II st. - naucz. mgr P. Kopko

III Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G.Ph. Telemanna - Poznań
- Uczestnictwo - Mateusz Leszczak z kl. III OSM II st. - naucz. mgr A. Guran

III Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych - Rzeszów
- Uczestnictwo
- Kwartet smyczkowy kl. III OSM II st. w składzie:
Mateusz Leszczak - skrzypce I
Katarzyna Kopacz - skrzypce II
Maria Olbromska - altówka
Małgorzata Glesman - wiolonczela - naucz. mgr M. Jarosz

Regionalne Przesłuchanie Uczniów klasy Skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia - Dębica
- Uczestnictwo
- Agnieszka Partyczka kl. III OSM I st. - naucz. mgr E. Wiśniewska
- Oliwia Giżyńska kl. III OSM I st.
- Katarzyna Wójcik kl. VI PSM I st. - naucz. W. Pacion


Rok 2004/05

II Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych - Rzeszów
- II miejsce - Trio Fortepianowe OSM II st. w składzie:
- Grażyna Zubik - skrzypce,
- Emanuela Kubit - wiolonczela,
- Przemysław Winnicki - fortepian- naucz. mgr M. Jarosz
W nagrodę za zajęcie II miejsca zespół dokonał nagrania dla Radia Rzeszów.

Regionalne Przesłuchania (obowiązkowe dla klas V OSM i PSM I st. i klasy III cyklu 4-letniego)-Dębica
Klasę skrzypiec reprezentowali uczniowie:
- Bocheńska Dominika - naucz. mgr E. Wiśniewska
- Mazur Joanna - naucz. naucz. T. Magdziak
- Kornecka Izabela - naucz. mgr B. Starakiewicz
- Łazorko Monika - naucz. mgr A. Zarębiński
- Wójcik Katarzyna - naucz. naucz. W. Pacion
- Kulaszka Monika - naucz. mgr K. Nowiński
Klasę kontrabasu reprezentował:
- Sylwester Wiśniewski - naucz. mgr A. Rusinowski

Przesłuchania dla uczniów klasy gitary odbyły się w Strzyżowie.
Wyjechali na nie:
- Durbajło Aleksandra - naucz. mgr A. Szamli
- Stępień Katarzyna - naucz. dr L. Suszycki
- Krawczyk Beata - naucz. mgr P. Kopko

Uczennica mgr Krzysztofa Nowińskiego - Monika Kulaszka otrzymała najwyższą punktację w regionie (w przesłuchaniach brało udział około 60 skrzypków), a uczennica dr Leszka Suszyckiego - Katarzyna Stępień otrzymała punktację trzecią.

XV Międzynarodowe Spotkania Gitarowe - Sanok
- Wyróżnienie - Małgorzata Jaroszczak kl. VI OSM I st. - naucz. mgr P. Kopko
- Uczestnictwo - Wojciech Winsławski kl. IV OSM I st. oraz
- Iwan Patrycja z kl. II PSM II st. - naucz. mgr A. Szamli

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G.Ph. Tellemanna - Poznań
- Uczestnictwo- Mateusz Leszczak z kl. II OSM II st. - naucz. mgr A. Guran

I Forum Młodych Instrumentalistów - Rybnik
- IV miejsce - Mateusz Leszczak z kl. II OSM II st.
- Uczestnictwo - Sylwia Majka z kl. VI OSM I st. - naucz. mgr A. Guran


2003/04

I Podkarpacki Konkurs Zespołów Kameralnych - Rzeszów
- Wyróżnienie - Zespół Kameralny OSM II st. - naucz. mgr A. Guran
- Wyróżnienie - Trio Fortepianowe OSM II st. - naucz. mgr M. Zazula

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy wiolonczeli i kontrabasu Szkół Muzycznych II stopnia - Rzeszów
- II miejsce i zakwalifikowanie się do przesłuchań ogólnopolskich - Emanuela Kubit kl.V OSM II st. - naucz. mgr A. Magdziak
- Uczestnictwo - Małgorzata Glesman kl. I OSM II st. - naucz. mgr A. Magdziak
- Kotkowski Wojciech kl. V OSM II st. - naucz. mgr M. Zazula
- Wawrzyniuk Ewald kl. IV LM - naucz. mgr A. Rusinowski

Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klasy wiolonczeli i kontrabasu Szkół Muzycznych II stopnia - Łódź
- Uczestnictwo - Emanuela Kubit kl. V OSM II st. - naucz. mgr A. Magdziak

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy gitary Szkół Muzycznych II stopnia - Tarnów
- I miejsce - Katarzyna Padło kl. I OSM II st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Uczestnictwo - Maciej Wojnar kl. V OSM II st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Patrycja Iwan kl. I PSM II st. - naucz. mgr A. Szamli

Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klasy gitary Szkół Muzycznych II stopnia - Inowrocław
- Uczestnictwo - Katarzyna Padło kl. I OSM II st. - naucz. mgr L. Suszycki

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych II stopnia - Kraków
- Uczestnictwo - Grażyna Zubik kl. V OSM II st.
- Mateusz Leszczak kl. II OSM st.
- Anna Popowicz kl. I PSM II st. - naucz. mgr A. Guran

Regionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec i wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Dębica
- Uczestnictwo:
- Sylwia Majka kl. V OSM I st. - naucz. mgr A. Guran
- Paweł Gorczyca kl. VI OSM I st. - naucz. naucz. W. Pacion
- Agata Zamirska kl. VI OSM I st. - naucz. mgr A. Guran
- Paulina Gaweł kl. V OSM I st. - naucz. mgr M. Zazula
- Pamela Filik kl. V OSM I st. - naucz. mgr M. Jarosz

IV Regionalne Przesłuchania uczniów klasy gitary Szkół Muzycznych I stopnia - Strzyżów
- II miejsce - Dominik Blat kl. V OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- II miejsce - Małgorzata Jaroszczak kl. V OSM I st. - naucz. mgr P.Kopko)
- Wyróżnienie - Adrian Żeglecki kl. II OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Uczestnictwo - Wojciech Winsławski kl. III OSM I st. naucz. mgr A. Szamli

I Międzynarodowy Konkurs skrzypcowy im. J. Garści uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Stalowa Wola
- III miejsce - Monika Kulaszka kl. IV PSM I st. - naucz. mgr K. Nowiński

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia- Wrocław
- Uczestnictwo - Sylwia Majka kl. V OSM I st. - naucz. mgr A. Guran


Rok 2002/03

Regionalne Przesłuchanie Uczniów klasy Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Dębica (eliminacje do przesłuchań ogólnopolskich)
- II miejsce - Małgorzata Glesman - wiolonczela kl. VI OSM I st. - naucz. mgr A. Magdziak
- Uczestnictwo: - Mateusz Leszczak - skrzypce kl. VI OSM I st. - Sylwia Majka - skrzypce kl. V PSM I st. - naucz. mgr A. Guran


Rok 2001/02

II Regionalne Przesłuchanie Gitary Klasycznej - Strzyżów
- I miejsce:
- Katarzyna Padło kl. V OSM I st. (gr. IV) - naucz. mgr L. Suszycki
- Małgorzata Jaroszczak kl. III OSM I st. (gr. II) - nucz. mgr W. Mandzyn
- II miejsce - Dominik Blat kl. III OSM I st. (gr. II) - naucz. mgr L. Suszycki
- III miejsce - Wojciech Winsławski kl. I OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli
- Wyróżnienie:
- Aleksandra Durbajło kl. II OSM I st.
- Eryk Czarniecki kl. IV OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli
- Uczestnictwo - Wajda Adam kl. IV PSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy - Giraltovce (Słowacja)
- II miejsce - Katarzyna Padło kl. V OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki

Regionalne Przesłuchanie Uczniów Klasy Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Dębica
- I miejsce - Małgorzata Glesman kl. V OSM I st. - naucz. mgr A. Magdziak
- Uczestnictwo:
- Mateusz Leszczak kl. V OSM I st. - naucz. mgr A. Guran
- Anna Popowicz kl. VI PSM I st. - naucz. mgr A. Guran
- Beata Wróbel kl. V OSM I st. - naucz. mgr E. Wiśniewska
- Dominika Rusinowska kl. VI OSM I st. - naucz. mgr K. Nowiński

Makroregionalne Przesłuchanie uczniów klasy wiolonczeli Szkół Muzycznych II stopnia - Rzeszów
- Uczestnictwo - Korneliusz Polit kl. III LM - naucz. mgr A. Magdziak

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia - Wrocław
- Uczestnictwo - Sylwia Majka kl. IV PSM I st. - naucz. mgr A. Guran

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów klasy Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia - Warszawa
- Uczestnictwo - Małgorzata Glesman kl. VI OSM I st. - naucz. mgr A. Magdziak

Regionalne Przesłuchanie Uczniów klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia - Strzyżów (eliminacje do przesłuchań ogólnopolskich)
- I miejsce - Katarzyna Padło kl. VI OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Wyróżnienie - Małgorzata Jaroszczak kl. IV OSM I st. - naucz. mgr P. Kopko

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia - Konin
- Laureatka - Katarzyna Padło kl. VI OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki

XIV Międzynarodowe Spotkania Gitarowe - Sanok
- Wyróżnienie - Wojciech Winsławski kl. II OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli Uczestnictwo:
- Aleksandra Durbajło kl. III OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli
- Krzysztof Kurdziel kl. II OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli


Rok 2000/01

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej Gryfice- Trzebiatów
- I miejsce - Katarzyna Padło kl. IV OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- II miejsce - Małgorzata Jaroszczak kl. II OSM I st. - naucz. mgr W. Mandzyn

XIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe - Sanok
- II miejsce - Małgorzata Jaroszczak kl. II OSM I st.- naucz. mgr W. Mandzyn

I Regionalne Przesłuchanie Gitary Klasycznej - Strzyżów
- Wyróżnienie:
- Katarzyna Padło kl. IV OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Małgorzata Jaroszczak kl. II OSM I st. - naucz. mgr W. Mandzyn
- Jakub Gazdowicz kl. III OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli
- Eryk Czarniecki kl. III OSM I st. - naucz. mgr A. Szamli


Rok 1999/2000

Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Poznań
- II miejsce - Andrzej Krawiec kl. VI LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy wiolonczeli Szkół Muzycznych II stopnia - Rzeszów
- Uczestnictwo:
- Bożena Kozioł kl. VI LM - naucz. mgr M. Zazula
- Bożena Rodzeń kl. VI LM - naucz. mgr A. Magdziak


Rok 1998/99

IX Międzynarodowe Spotkania Gitarowe - Sanok
- II miejsce - Katarzyna Padło kl.2 OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Uczestnictwo:
- Katarzyna Huget kl. III LM - naucz. mgr L. Suszycki
- Maciej Wojnar kl. VI OSM I st. - naucz. mgr L. Suszycki
- Marek Gryziecki kl. VI LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. A. Segovi - Hiszpania
- Uczestnictwo - Grzegorz Krawiec kl. VI LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych II stopnia - Kraków
- do Przesłuchań Ogólnopolskich zakwalifikował się: Marcin Suszycki kl. III LM - naucz. mgr R. Naściszewski
- Uczestnictwo:
- Olga Łuka kl. I LM - naucz. mgr M. Betleja
- Agata Zezula kl. III LM - naucz. mgr K. Nowiński

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy uczniów Szkół Muzycznych II stopnia - Elbląg
- Uczestnictwo - Marcin Suszycki kl. III LM - naucz. mgr R. Faściszewski

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia - Dębica
- Uczestnictwo - Grażyna Zubik kl. VI OSM I st. - naucz. mgr K. Nowiński


Rok 1997/98

Międzynarodowy Konkurs Gitary Klasycznej - Batf (Anglia)
- I miejsce - Grzegorz Krawiec kl. V LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Międzynarodowy Konkurs Gitarowy - Viareggio (Włochy)
- III miejsce - Duet gitarowy Andrzej i Grzegorz Krawiec - naucz. mgr W. Mandzyn

Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - Sanok
- II miejsce - Katarzyna Padło kl. I OSM I st. - naucz. mgr L. Kuszycki

Makroregionalne Przesłuchanie uczniów klasy kontrabasu - Rzeszów
- II miejsce - Mirosław Mały kl. VI PSM I st. - naucz. mgr A. Rusinowski


Rok 1996/97

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy - Krynica
- I miejsce - Andrzej Krawiec kl. III LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Międzynarodowy Konkurs Gitarowy - Gdańsk
- Grand Prix - Grzegorz Krawiec kl. IV LM
- II miejsce - Andrzej Krawiec kl. III LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych II stopnia - Kraków
- Uczestnictwo - Patrycja Mandzyn kl. V LM - naucz. mgr K. Nowiński


Rok 1995/96

Międzynarodowy Konkurs i Festiwal Gitarowy "Ghitaralia" - Przemyśl
- I miejsce - Andrzej Krawiec kl. II i Grzegorz Krawiec kl. III LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Ogólnopolski Konkurs Duetów Gitarowych - Koszalin
- I miejsce - Andrzej i Grzegorz Krawiec - naucz. mgr W. Mandzyn

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy - Krynica
- I miejsce - Grzegorz Krawiec - naucz. mgr W. Mandzyn

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im J. Garści - Stalowa Wola
- Uczestnictwo:
- Anna Butrym kl. VI PSM St. Podst.
- Anna Gawron kl. VI PSM St. Podst. - naucz. naucz. T. Magdziak


Rok 1994/95

Międzynarodowy Festiwal "Gdańskie Spotkania Gitarowe" - Gdańsk
- II miejsce - Tomasz Pudliński kl. VI LM - naucz. mgr L. Kuszycki

Międzynarodowy Festiwal Gitarowy - Krynica
- Wyróżnienie - Grzegorz Krawiec kl. II LM- naucz. mgr W. Mandzyn

Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe - Sanok
- III miejsce - Konrad Pawłucki kl. II PSM St.Podst.
- Wyróżnienie:
- Piotr Kołodziejczyk kl. III PSM St. Podst.
- Krzysztof Rogowski kl. III PSM St. Podst. - naucz. mgr W. Mandzyn


Rok 1993/94

VIII Spotkania Gitarowe - Sanok
- I miejsce - Tomasz Pudliński kl. V LM - naucz. mgr L. Suszycki
- III miejsce:
- Piotr Kołodziejczyk kl. II PSM St. Podst.
- Daniel Bielański kl. II PSM St. Podst. - naucz. mgr W. Mandzyn
- Wyróżnienie:
- Krzysztof Rogowski kl. II PSM St. Podst.
- Tomasz Weimar kl.2 PSM I st. - naucz. mgr W. Mandzyn

I Przemyski Konkurs Gitary Klasycznej- Przemyśl
- I miejsce:
- Andrzej Krawiec kl. VI PSM St. Podst.
- Krzysztof Rogowski kl. II PSM St. Podst. - naucz. mgr W. Mandzyn
- III miejsce -Marek Gryziecki kl. I PSM II st. - naucz. mgr W. Mandzyn
- Wyróżnienie:
- Daniel Bielański kl. II PSM St. Podst.
- Piotr Kołodziejczyk kl. II PSM St. Podst.
- Anna Pasławska kl. III PSM I st.
- II miejsce - Zespół gitarowy - naucz. mgr W. Mandzyn

VII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych II stopnia - Koszalin
- Wyróżnienie:
- Duet Edyta Kalinowska kl. I PSM II st.
- Grzegorz Krawiec kl. I LM- naucz. mgr W. Mandzyn
- Uczestnictwo:
- Alicja Kociuba kl. V LM
- Tomasz Pudliński kl. V LM - naucz. mgr L. Suszycki

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy wiolonczeli Szkół Muzycznych II stopnia - Przemyśl
- Uczestnictwo - Anna Musiał kl. V LM - naucz. mgr A. Magdziak

Regionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec i wiolonczeli - Dębica
- Uczestnictwo:
- Marcin Suszycki - skrzypce kl.6 PSM St. Podst. - naucz. mgr K. Nowiński
- Agata Zezula - skrzypce kl. VI PSM St. Podst. - naucz. W. Pacion
- Bożena Rodzeń - wiolonczela kl. VI PSM St. Podst. - naucz. mgr A. Magdziak

Ogólnopolski Konkurs uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia- Stalowa Wola
- Uczestnictwo - Julia Pawlust kl. IV PSM St. Podst. - naucz. W. Pacion


Rok 1992/93

V Międzynarodowy Festiwal Gitarowy - Żory
- II miejsce - Tomasz Pudliński kl. IV LM - naucz. mgr L. Kuszycki

VII Międzynarodowy Festiwal Gitarowy im K. Sosińskiego - Gdańsk
- I wyróżnienie - Maciej Ziemski kl. V LM - naucz. mgr W. Mandzyn

Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - Konin
- Wyróżnienie - Grzegorz Krawiec kl. VI PSM I st. - naucz. mgr W. Mandzyn

VII Spotkania Gitarowe - Sanok
- III miejsce - Andrzej Krawiec kl. V PSM I st. - naucz. mgr W. Mandzyn

Regionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia - Krosno
- I miejsce - Smyczkowy Zespół Kameralny OSM i PSM II stopnia - naucz. mgr M. Zazula

Regionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia - Rzeszów
- III miejsce - Smyczkowy Zespół Kameralny OSM I stopnia kl.6 OSM I st. - naucz. mgr M. Zazula

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia - Łańcut
- Uczestnictwo - Marcin Suszycki kl. V PSM St. Podst. - naucz. mgr K. Nowiński

Makroregionalne Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych II stopnia - Kraków
- Uczestnictwo:
- Anna Konowalik kl. II LM - naucz. mgr B. Starakiewicz
- Adam Sieczkowski kl. IV LM - naucz. mgr A. Zarębiński
- Magdalena Kucab kl. V LM - naucz. mgr A. Guran
- Joanna Paluch kl. VI LM - naucz. mgr B. Starakiewicz


Rok 1991/92

IV Międzynarodowy Konkurs Gitarowy - Żory
- Uczestnictwo:
- Alicja Kociuba kl. III LM
- Tomasz Pudliński kl. III LM
- Maciej Ziemski kl. IV LM - naucz. mgr L. Suszycki


Rok 1990/91

XI Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej - Konin
- Wyróżnienie - Ireneusz Kostecki kl. I LM - naucz. mgr L. Suszycki

V Spotkania Gitarowe Szkół Muzycznych I i II stopnia w Sanoku
- III miejsce - Magdalena Sienkiewicz kl. II LM - naucz. mgr L. Suszycki
- Wyróżnienie - Alicja Kociuba kl. II LM - naucz. mgr L. Suszycki
- II miejsce:
- Karolina Tomków kl. IV PSM I st.
- Grzegorz Krawiec kl. IV PSM I st.- naucz. mgr W. Mandzyn
- III miejsce - Grzegorz Błonar kl. IV PSM I st. - naucz. mgr W. Mandzyn

Międzywojewódzki Przegląd Instrumentów Smyczkowych - Dębica
- Uczestnictwo:
- Patrycja Kłos kl. V PSM St. Podst. - naucz. mgr A. Guran
- Anna Konowalik kl. VI PSM St. Podst. - naucz. T. Magdziak

Międzynarodowy Konkurs Gitarowy - Kraków i Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - Gdańsk
- Uczestnictwo - Przemysław Niżnik kl. II PSM II st. - naucz. mgr W. Mandzyn


Rok 1989/90

IV Spotkania Gitarowe - Sanok
- Uczestnictwo:
- Wiesław Mazurek kl. IV PSM II st.
- Piotr Kopko kl. V LM - naucz. J. Ostrowski


Rok 1988/89

IV Międzywojewódzki Przegląd Uczniów Klasy Skrzypiec - Limanowa
- Wyróżnienie - Adam Sieczkowski kl.VI PSM St. Podst. - naucz. T. Magdziak


Rok 1987/88

Spotkania Gitarowe Szkół i Ognisk Muzycznych w Sanoku
- Wyróżnienie:
- Ireneusz Kostecki kl. IV PSM St. Podst.
- Alicja Kociuba kl. V PSM St. Podst. - naucz. mgr L. Suszycki


Rok 1986/87

Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej Szkół Podstawowych - Strzelce Krajeńskie
- III miejsce i nagroda specjalna dla najmłodszego uczestnika - Ireneusz Kostecki kl. III PSM St.Podst.
- III miejsce - Alicja Kociuba kl. IV PSM St. Podst. - naucz. mgr L. Suszycki

Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec Szkół Muzycznych Stopnia Podstawowego w Olsztynie
- Uczestnictwo:
- Patrycja Kalisz kl. VI PSM St. Podst. - naucz. mgr E. Wiśniewska
- Joanna Paluch kl. VI PSM St. Podst. - naucz. mgr A. Guran


Rok 1986/87

Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec i altówki Szkół Muzycznych II stopnia w Elblągu
- Uczestnictwo:
- Piotr Tarcholik - skrzypce kl. II PSM II stopnia
- Janusz Wiercioch altówka kl. V PSM II stopnia - naucz. mgr A. Guran


Rok 1982/83

V Ogólnopolski Festiwal Młodych Skrzypków - Lublin
- I miejsce w grupie do lat 16- Andrzej Hop kl. V PSM II stopnia - naucz. prof. Z. Brzewski

Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klasy skrzypiec i altówki Szkół Muzycznych II stopnia - Elbląg
- Uczestnictwo - Krzysztof Nowiński skrzypce kl. VI PSM II stopnia - naucz. mgr A. Guran


Rok 1981/82

Międzywojewódzkie Przesłuchanie Uczniów klasy skrzypiec - Rzeszów
- III miejsce - Artur Konowalik kl. V dz. naucz. W. Pacion

II Międzyszkolne Przesłuchanie Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych województwa przemyskiego - Jarosław
- Wyróżnienie - Trio fortepianowe w składzie:
- Maria Rudawska- fortepian
- Krzysztof Nowiński - skrzypce
- Hanna Wojnarowicz - wiolonczela - naucz. mgr M. Zazula

II Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków - Lublin
- Wyróżnienie - Andrzej Hop kl. III PSM II stopnia - naucz. prof. Z. Brzewski


Rok 1979/80

I Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków - Lublin
- V miejsce i medal w grupie do lat 16 - Robert Kabara kl. V PSM II stopnia -naucz. mgr S. Ząbek


Rok 1978/79

III Festiwal Młodych Skrzypków - Lublin
- V miejsce i medal w grupie do lat 15 - Robert Kabara kl. IV PSM II stopnia - naucz. W. Steciak


Rok 1972/73

Ogólnopolski Turniej Muzyki Staropolskiej - Łomża
- I miejsce - Zespół Smyczkowy PSM II stopnia w Przemyślu - naucz. mgr J. Słoniak

Międzyszkolne Przesłuchania Zespołów Kameralnych PSM I i II stopnia z województw: krakowskiego, lubelskiego i rzeszowskiego
- Uczestnictwo - Zespoły Smyczkowe PSM I i II stopnia - naucz. W. Steciak i mgr J. Słoniak


Rok 1971/72

Okręgowe Przesłuchania w klasie skrzypiec - Łańcut
- Uczestnictwo:
- Tadeusz Magdziak kl. III mł.
- Andrzej Malawski kl. V dz. - naucz. A. Birnbach
- Andrzej Marcinkowski kl. VI dz. - naucz. mgr S. Marusyn
- Alicja Brud kl. IV dz.
- Jerzy Mikuliszak kl. VII dz. - naucz. W. Steciak
- Marta Brzeżańska kl. VII dz. - naucz. E. Fruhauf
- Bogusław Dawnis kl. III mł. - naucz. mgr S. Ząbek

Ogólnopolskie Przesłuchania w klasie skrzypiec
- Uczestnictwo:
- Andrzej Marcinkowski kl. VI dz.- naucz. mgr S.Marusyn)
- Jerzy Mikuliszak kl. VII dz. - naucz. naucz. W. Steciak