Zapisy do szkoły

Uprzejmie informujemy, że zarówno badania przydatności kandydatów do szkół I stopnia, jak i egzaminy wstępne do szkół II stopnia, z powodu sytuacji epidemicznej odbędą się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Ze względów bezpieczeństwa prosimy kandydatów do szkoły i ich rodziców o rygorystyczne przestrzeganie harmonogramu badań przydatności i egzaminów oraz dostosowanie się do wytycznych zawartych w Zarządzeniu Dyrektora Szkoły.

Szczegółowy, imienny harmonogram rekrutacji dostępny jest w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu 16 678 37 66.

TERMINARZ REKRUTACJI szkoły I st. - do pobrania

TERMINARZ REKRUTACJI szkoły II st. - do pobrania

INSTRUKCJA ZACHOWANIA ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI w związku z zagrożeniem - do pobrania

 

~~~~~~~~

Wniosek o przyjęcie do szkoły I st. - do pobrania

Wniosek o przyjęcie do szkoły II st. - do pobrania

Informacje o szkole i terminy działań rekrutacyjnych - do pobrania

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju i ograniczeniem funkcjonowania szkoły informujemy, że wnioski o przyjęcie do szkoły należy składać tylko za pomocą poczty elektronicznej.

Wypełniony komputerowo wniosek o przyjęcie do szkoły należy przesłać do dnia 31 maja 2020 r. na adres sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W chwili obecnej możliwe jest przesłanie wniosku bez złożonych podpisów rodziców (opiekunów prawnych) kandydata oraz bez zaświadczenia lekarskiego.

Zaświadczenie lekarskie oraz podpisy na wniosku będzie można uzupełnić w terminie późniejszym, o którym Państwa poinformujemy.